Audiotonas šioje patalpoje įrengė sudėtingą vaizdo projekcijų ir garso sistemą, kurioje vyks mokslo populiarinimo ir virtualios realybės renginiai įvairiausiomis temomis ir skirtingais scenarijais. Planetariumo kupolo formos patalpoje yra sumontuotas 11 m diametro sferinis ekranas, į kurį aštuoniais didelės raiškos vaizdo projektoriais projektuojamas įvairiausias vaizdo turinys, palydimas erdvinio Dolby surround garso informacijos transliavimu. Patalpos centre žiūrovų grupė sėdėdama komfortiškuose specialiuose planetariumo specifikai pritaikytuose krėsluose gali mėgautis įspūdingais vaizdais ir įtraukiančia muzika ar pasakojimais įvairiausiomis astronomijos, gamtos pažinimo, geografijos, mokslo ar pramogų srities temomis. Planetariumo kompiuterinės sistemos duomenų bazėje yra milžiniškas kiekis įvairaus turinio iš viso pasaulio, taip pat yra galimybės transliuoti realiu laiku ir realius vaizdus iš kosmoso ar bet kurios pasaulio vietos. Renginių metu žiūrovai turės galimybe virtualiai „pakeliauti“ kosmoso erdvėje ir matyti visus žvaigždynus, planetas, kitus kosminius objektus ar apžiūrėti Žemės gaublį iš kosminės erdvės ar pasijusti virtualiai nesvarumo būsenoje.
Planetariumo ekrane įvairiais techniniais būdais gali būti atvaizduota daugiau kaip 7000 statinių žvaigždžių, kintančios žvaigždės, Paukščių Tako masyvas su trimis milijonais žvaigždžių ir kiti judantys astronominiai ir danguje matomi kūnai. Siekiant sukurti ypatingai realistišką juodos kosminės erdvės ir daugybės žvaigždžių realybei artimą vaizdą, projekcija kombinuojama naudojant specialų Japonijos gamintojo GOTO optinį žvaigždžių projektorių „Starball“ ir papildant bendrą vaizdą su itin didelės raiškos aštuonių CANON vaizdo projektorių perduodama informacija iš planetariumo kompiuterinių duomenų saugyklų ir tiesiogiai internetu iš įvairių pasaulyje esančių atvirų astronominės informacijos duomenų bazių.
Be pagrindinės veiklos, planetariumo erdvė yra pritaikyta įvairiems renginiams: edukacinėms pamokoms, paskaitoms, prezentacijoms ar pramoginėms programoms. Renginiams naudojama papildoma įranga – programuojamas meninis apšvietimas, belaidžiai mikrofonai, garso miksavimo pultas ir erdvinė muzikos sistema – leidžia organizuoti įtraukiančius ir interaktyvius renginius.