Atstovaujami gamintojai

Audiotonas – daugybės užsienio įmonių įgaliotasis atstovas. Galime pasiūlyti geriausius iš geriausių! Prekybininkams siūlome rinktis iš daugiau nei 20 000 prekių. Individualūs pirkėjai gali išsirinkti ir išbandyti įrangą ar muzikos instrumentus mūsų demonstraciniuose kambariuose, veikiančiuose Kaune ir Vilniuje. Mūsų specialistai suteikia kvalifikuotą pagalbą renkantis prekę.

Atstovaujami gamintojai

Garsas

Garso įranga komercinėms instaliacijoms, biurams, švietimo ir kultūros įstaigoms, teatrams, muzikos ir sporto klubams. Garso valdymo ir komutacijos įranga, skaitmeninio signalo perdavimo sprendimai.

Vaizdas

Vaizdo įrangos sprendimai verslui, reklamai, scenai. LED ekranai, didelio formato interaktyvūs, liečiami ekranai, įrenginiai lauko sąlygoms ir viešoms erdvėms. Lazeriniai ir didelio ryškumo projektoriai, projekciniai ekranai, motorizuoti keltuvai ir valdymo įranga.

Scenos įranga

Profesionali scenos, teatro ir televizijos studijų įranga. Dekoracijų keltuvai, liftai, scenos užuolaidų mechanika, automatizuota ir kompiuterizuota valdymo įranga. Sertifikuota įranga salių įrengimui, kėdės, užuolaidos ir kulisai, akustikos gerinimo priemonės.

Instrumentai

Patikimi instrumentai ir jų priedai namams ir mokymosi reikmėms. Skaitmeniniai elektriniai pianinai, sintezatoriai, akustinės ir klasikinės gitaros, ukulelės. DJ įranga, mikšeriniai pultai ir efektų procesoriai.