Kaunas

UAB „Audiotonas“

Kauno biuras

Neries krantinė 14, LT-48397, Kaunas

Tel.: +370 37 750505
El. p.: info@audiotonas.lt

Įmonės kodas 110603713
PVM mokėtojo kodas LT106037113

Garantinis aptarnavimas

Tel.: +370 614 96626
El. p.: servisas@audiotonas.lt

Audiovizualiniai sprendimai ir konferencinė įranga

Projektų vykdymo skyriaus vadovas Giedrius Einoris

Tel.: +370 679 86688
El. p.: giedrius.einoris@audiotonas.lt

Apšvietimo įranga

Apšvietimo grupės vadovas Antanas Dambravičius

Tel.: +370 604 05090​
El. p.: antanas@audiotonas.lt

Garso įranga ir akustiškai sudėtingų patalpų įgarsinimas

Projektų vadovas Vytautas Stasiukaitis

Tel.: +370 622 36750
El. p.: vytautas@audiotonas.lt

Perspėjimo apie gaisrą ir evakavimo valdymo
bei foninės muzikos sistemų įranga

Pardavimų vadybininkas Darius Zalaga

Tel.: +370 685 59439​
El. p.: dariusz@audiotonas.lt

Audiovizualinių sprendimų ir scenos technologijų projektavimas

Projektavimo vadovas Česlovas Čepkauskas

Tel.: +370 687 51145​
El. p.: ceslovas@audiotonas.lt

Projektų valdymas ir garantinė priežiūra

Direktoriaus pavaduotojas Vaidas Stankus

Tel.: +370 613 07426​​
El. p.: vaidas@audiotonas.lt

Garso prekių vadybininkas Nerijus Macaitis

El. p.: nerijus.macaitis@avlbaltic.com

Vaizdo prekių ir vaizdo konferencijų įrangos vadybininkas
Darius Margis

El. p.: darius.margis@avlbaltic.com

Datamedia prekių vadybininkas Aurelijus Vansevičius

El. p.: aurelijus@audiotonas.lt

Garso, vaizdo ir šviesos prekių parduotuvė

Tel.: +370 37 262616
El. p.: giedrius@audiotonas.lt

Darbo laikas
I–V: 9 – 18 val.
(pertrauka:13 – 14 val.)
VI–VII: nedirbame.

Prekybos skyrius

AVL Baltic
www.avlbaltic.com
Tel.: +370 37 308580
El. p.: info@avlbaltic.com

Vilnius

Vilniaus biuras

Laisvės pr. 117-75, LT-06118, Vilnius

Tel.: + 370 5 2794241
EL. p.: info@audiotonas.lt