UAB „Audiotonas“

Kauno biuras

Neries krantinė 14, LT-48397, Kaunas

Tel.: +370 37 750505
El. p.: info@audiotonas.lt

Įmonės kodas 110603713
PVM mokėtojo kodas LT106037113

Garantinis aptarnavimas

Tel.: +370 614 96626
El. p.: servisas@audiotonas.lt

Darbuotojų kontaktai:

Justinas Budrys

Pardavimų inžinierius

Tel.: +370 611 30 257
Email: justinas.budrys@audiotonas.lt

Projektavimas

Česlovas Čepkauskas
Projektavimo vadovas

Tel.: +370 687 51145​
El. p.: ceslovas@audiotonas.lt

Pardavimai

Andrius Baranauskas
Pardavimų vadybininkas

Tel.: +370 619 59769
El. p.: andrius@audiotonas.lt

Antanas Dambravičius
Apšvietimo grupės vadovas

Tel.: +370 604 05090​
El. p.: antanas@audiotonas.lt

Vytautas Stasiukaitis
Komercijos direktorius

Tel.: +370 622 36750
El. p.: vytautas@audiotonas.lt

Andrius Baranauskas
Pardavimų vadybininkas

Tel.: +370 619 59769​
El. p.: andrius@audiotonas.lt

Dominykas Dilys
Marketingo vadybininkas

El. p.: dominykas@audiotonas.lt

Vaidas Stankus
Direktoriaus pavaduotojas

Tel.: +370 613 07426​​
El. p.: vaidas@audiotonas.lt

AVL Baltic
www.avlbaltic.com
Tel.: +370 37 244192
El. p.: info@avlbaltic.com

Darius Margis
Vaizdo prekių ir vaizdo konferencijų įrangos vadybininkas

El. p.: darius.margis@avlbaltic.com

Nerijus Macaitis
Garso prekių vadybininkas

El. p.: nerijus.macaitis@avlbaltic.com

Aurelijus Vansevičius
Mažmeninės prekybos, muzikos prekių vadybininkas

El. p.: aurelijus@audiotonas.lt

Parduotuovė „Audiotonas“
Neries krantinė 14, Kaunas
Tel.: +370 37 262616
El. p.: giedrius@audiotonas.lt

Darbo laikas
I–V: 9 – 18 val.
(pertrauka:13 – 14 val.)
VI–VII: nedirbame.

Vilniaus biuras

Laisvės pr. 117-75, LT-06118, Vilnius

Tel.: + 370 5 2794241
EL. p.: info@audiotonas.lt