Kas mes esame

Aukštųjų technologijų srityje veikiančios UAB Audiotonas veiklos pradžia 1994 metai. Šiandien esame viena didžiausių garso, vaizdo, apšvietimo  sprendimų įmonių Baltijos šalyse. Per daugiau nei dvidešimt penkerius veiklos metus Audiotonas tapo modernių audiovizualinių ir scenos technologijų diegimo lyderiu rinkoje. Pagrindinis mūsų tikslas – puikiai išmanyti moderniąsias technologijas ir jas platinti, tenkinant kliento poreikius atitinkančius sprendimus.

Paslaugos ir sprendimai

Audiotonas teikia šias paslaugas:

  • garso, vaizdo sisteminių sprendimų, meninio apšvietimo sistemų projektavimas ir diegimas, aptarnavimas
  • prekyba aukšto techninio lygio garso, vaizdo ir šviesos produktais.

Komanda

Didžiuojamės išskirtinai kompetentinga ir darnia mūsų darbuotojų komanda. Dauguma darbuotojų – inžinierių projektuotojų, pardavėjų, audiovizualinių sistemų diegėjų ir montuotojų – turi aukštąjį išsilavinimą, yra studijavę Lietuvoje ir užsienio šalyse, įgiję nacionalinius ir tarptautinius kvalifikacijos sertifikatus. Sudarome sąlygas, kad mūsų specialistai galėtų nuolat atnaujinti žinias ir remdamiesi jomis siūlyti Audiotono klientams pažangiausius ir moderniausius produktus bei sprendimus.

Bendradarbiavimas

Audiotonas turi platų B2B partnerių tinklą. Skaidri kainų politika, techninis bendradarbiavimas, bendrų projektų finansinis palaikymas – pagrindiniai svertai, kurie yra pagrindas ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Prekes galima įsigyti ir el. parduotuvėje www.avlbaltic.com , kurioje rasite daugiau kaip 20 000 rūšių prekių, pagrindines jų charakteristikas ir pristatymo sąlygas.

Aplinkos apsauga

Esame sertifikuoti pagal aplinkos apsaugos vadybos sistemų sertifikavimo standartą ISO 14001:2015 (vadybos sistemas sertifikavo UAB „Sistemų registras“).

Mūsų klientams tai svarbu, nes:

  • vykdydami savo veiklą siekiame kuo mažesnio neigiamo poveikio aplinkai;
  • efektyviai naudojame gamtinius ir energetinius resursus;
  • atsakingai tvarkome savo veikloje susidarančias atliekas ir užtikriname saugų jų laikymą bei utilizavimą.
apie mus3

Baterijų ir baterijų atliekų tvarkymas

Audiotono klientai turi galimybę nemokamai atiduoti nenaudojamas baterijas ir baterijų atliekas tinkamam utilizavimui prekių atsiėmimo vietoje, Audiotono parduotuvėje Neries kr. 14, Kaunas, arba pasinaudoti nemokama „Man rūpi rytojus“ atliekų išvežimo iš bet kurios Lietuvos vietos paslauga.

Informaciją apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybes rasite čia: