Integruoti savitarnos terminalai prekybos vietoms

Allsee savitarnos terminalai – tai idealus sprendimas prekybos vietoms, kur norima suteikti klientams galimybę atlikti pirkimą be konsultanto pagalbos. 

Šie įrenginiai turi aukštos kokybės liečiamą ekraną, kuris yra pritaikytas būtent tokiam naudojimui ir yra atsparesnis fiziniam poveikiui. Įrenginyje taip pat gali būti įmontuotas kasos kvitų spausdintuvas, kortelių bei NFC skaitytuvas, QR ir BAR kodų skeneris. Vidinis procesorius naudoja Windows OS, todėl įranga plačiai suderinama ir pritaikoma su daugybe prekybos sprendimų. Allsee siūlo dviejų ekranų dydžių – 22″ ir 27″ savitarnos terminalų modelius, kurie skiriasi ir savo forma.

22″ įstrižainės ekraną turintis savitarnos terminalas

Allsee savitarnos terminalo modelis, dėl kompaktiško dydžio gali būti montuojamas įvairiais būdais prie sienos, stalviršių ar laisvai pastatomas ant stovo. Lyginant su klasikinio dizaino 27″ terminalu, naujasis modelis užima ženkliai mažiau vietos, bet turi visas tas pačias funkcijas. Įrenginys gali būti tiekiamas įvairiai adaptavus funkcijas ir korpuso dizainą (spalvą).

27″ įstrižainės ekraną turintis savitarnos terminalas

Klasikinio dizaino Allsee savitarnos terminalas, plačiai naudojamas greito maisto restoranuose bei kitose prekybos vietose. Didelio formato ekranas suteikia plačias turinio atvaizdavimo galimybes, įrenginys turi integruotą procesorių su Windows OS, atsiskaitymo galimybes, spausdintuvą, kamerą, garsiakalbius. Įrenginio komplektacija gali būti keičiama pagal užsakovo poreikius. Terminalas montuojamas prie sienos arba ant specialaus stovo

Kitos naujienos