Nauja Shure MoveMic belaidžių mikrofonų sistema

„MoveMic“ yra nauja belaidžių mikrofonų sistema, skirta turinio kūrėjams, video operatoriams ir žurnalistams. Tai itin kompaktiša sistema, belaidžiu ryšiu perduodanti aukštos kokybės garsą tiesiai į mobilųjį telefoną ar MoveMic imtuvą. Vienu metu galima naudoti 2 siųstuvus, o integruota baterija užtikrina iki 8 val. nepertraukiamą veikimą. Be to įdėjus mikrofonus į mobilaus kroviklio funkciją atliekantį dėkliuką, mikrofonus galėsite pakrauti dar 2 kartus (bendras naudojimo laikas su įkrovimais siekia 24 val.)

Sistema veikia 2,4 GHz dažniu – dėl aukštos garso kokybės perdavimo nėra naudojamas standartinis Bluetooth ar WiFi ryšio protokolas, todėl reikalinga Shure MOTIV™ Video programėlę. Mikrofonus galima įsigyti vieno ir dviejų mikrofonų rinkiniuose MoveMic One / MoveMic Two, taip pat atskirai ar kartu su mikrofonais galite įsigyti MoveMic Receiver imtuvą, skirtą DSLR / mirrorless vaizdo kameroms, arba norint naudoti sistemą su kitokiomis nei Shure MOTIV™ Video programėlėmis.

Dviejų kanalų mikrofonų sistema

Shure mikrofonų inžinieriai tiki, jog jokia įranga neturėtų būti vizualiniu trikdžiu filmavimuose. Todėl MoveMic lavalier formos mikrofonai yra itin mažo dydžio – sukurti būti nepastebimais, bet kartu ir užtikrinti aukštos kokybės garso perdavimą. Dabar kokybišką Shure garsą galite turėti transliuodami telefonu ar filmuodami su kamera. Įrašinėkite mikrofonus į du atskirus kanalus ir pajuskite kūrybinę laisvę, kursią suteikia belaidžių sistemų naudojimas.

Sistema vaizdo kameromis

Nors MoveMic mikrofonus galima prijungti prie mobiliųjų įrenginių be jokios papildomos įrangos, DSLR ir mirrorless kamerų naudotojams skirtas MoveMic imtuvas, turintis analoginius garso išėjimus vaizdo kamerų garso įėjimams. Be to išorinis imtuvas pasitarnaus ir tais atvejais, kai norėsite naudoti mikrofonus su kompiuteriais ar kitais įrenginiais.

Kitos naujienos