Unikali akustinė sistema su Triaxial technologija

Martin Audio THS yra unikali point-source tipo akustinė sistema, pasiekianti 135 dB garso slėgį. Sistemoje naudojamas didelį garso slėgį sukuriantis bendraašis trijų juostų garsiakalbis, kuris užtikrina ne tik didelį garso slėgį, bet ir itin platų atkuriamų dažnių diapazoną. Sistema idealiai tinka klubams ir kitoms instaliacijoms, kur reikalingas didelis garso slėgis iš kompaktiškos akustinės sistemos.

ths-nogrille-300x300Santykinai nedideliame trapecijos formos korpuse panaudojus naujovišką trijų juostų garsiakalbį užtikrinamos geresnės dažninės savybės, nes visi dažniai atkuriami vienoje ašyje, taip išvengiant fazinių iškraipymų, kurie būna įprastose sistemose, naudojančiose atskirus garsiakalbius kiekvienai juostai.

Naudojant THS kartu su kompaktiška Martin Audio SX serijos žemų dažnių akustine sistema, gaunama nedidelių gabaritų 4 juostų akustinė sistema su dar gilesniu ir galingesniu žemų dažnių atkūrimu.

Trijų juostų THS akustinė sistema skirta naudoti bi-amp režimu, o galios paskirstymas tarp aukštų ir vidutinių dažnių atliekamas pasyvaus krosoverio dėka.

Triaxial akustinės sistemos garsiakalbį sudaro 15 colių žemų dažnių difuzorius su 4 colių rite, už jos stovi 4 colių vidutinių dažnių ir 2.5 colio aukštų dažnių difuzoriai, išdėstyti vienoje ašyje. Vidutiniai ir aukšti dažniai pereina iš garsiakalbio galinės dalies į priekinį 85° x 50° ruporą, kurio kryptingumas gali būti keičiamas pagal akustinės sistemos montavimo kryptį. Taip išgaunama fazinių iškraipymų neturinti vienalytė garso banga ir labai didelis garso slėgis.

Kitos naujienos