Crestron AirMedia® sistemos belaidėms prezentacijoms ir konferencijoms

Bet kurią erdvę pritaikykite virtualiems susitikimams

Crestron AirMedia® belaidė technologija skirta patogiam vaizdo susitikimų ar konferencijų valdymui. įdiegus sistemą biuro erdvėse, bet kuri patalpa su vaizdo ekranais ar projektoriai gali būti naudojama ir vaizdo susitikimams ar pristatymams. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti ne tik įprastas susitikimų erdves ir sales, bet ir visas kitas vietas su vaizdo įranga – ar tai būtų biuro virtuvėlė, ar holas, ar bet kuris darbo kabinetas.

Paprasta ir universali sistema

Daugiau jokių laidų ar bendro naudojimo kompiuterių! AirMedia® sistema paremta visų vaizdo ekranų ar projektorių sujungimu į vieningą sistemą AirMedia® imtuvais, o vaizdo perdavimui naudotojai naudoja nuosavus įrenginius. Tai leidžia darbą pradėti itin greitai, išvengti suderinamumo problemų, ir žinoma – išvengti laidų.

Unikali pranešimų sistema

AirMedia® skirta ne tik darbui, bet ir informacinio pobūdžio žinučių pateikimui. Kadangi visi vaizdo ekranai veikia vieningoje sistemoje, organizacijos vadovai ar kiti naudotojai turi galimybę labai paprastai patalpinti informacinę ar reklaminę medžiagą ir ją transliuoti į visus ekranus. Tokiu būdu svarbi informacija iškart pasiekia darbuotojus, o sistemą valdyti galima ir nuotoliniu būdu, nes nesant toje pačioje vietoje.

Viena jungtis. Vienas paspaudimas. Vienas paprastas sprendimas.

AirMedia® adapteris AM-TX3-100 nuosavų kompiuterių prijungimui

Nors yra ne vienas programine įranga paremtas būdas perduoti vaizdą iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio į AirMedia® sistemą, bet pats paprasčiausias – naudoti USB-C priedėlį. Tai gerokai supaprastina naujų kompiuterių prijungimą, nes nereikia įrašyti jokios programinės įrangos, o vaizdo perdavimas pradedamas vienu įrenginio paspaudimu. Idealus sprendimas, kai biuro vaizdo sistema turi pasinaudoti svečiai.

Paprastas visos sistemos valdymas

Naudojant Crestron XiO Cloud® paslaugą galite valdyti ir stebėti visus vaizdo įrenginius vietiniame tinkle ar per nuotolį. Tai leidžia administratoriams sukurti ir prižiūrėti visos jūsų organizacijos įrenginius apjungiantį tinklą, išlaikant nesudėtingą valdymą.

Kitos naujienos