SONOS naujiena – Move 2 nešiojama garso sistema

Sonos vardas gerai pažįstamas aukštos kokybės garso sistemų žinovams, Move 2 – tai naujausia šio gamintojo akustinė sistema, skirta keliaujantiems, aktyviems, prasto oro nebijantiems muzikos mylėtojams.

Garso sistema

Sistemą sudaro stereo aukštų dažnių bei žemų dažnių garsiakalbiai, kurių garsas automatiškai susikalibruoja pagal patalpos akustines savybes, dėka firminės Sonos Trueplay technologijos. Tai reiškia, jog nesvarbu kokioje aplinkoje prietaisas bus naudojamas: vonioje, virtuvėje, balkone, kambaryje ar tiesiog lauke – sistema prisitaikys ir atkuriamas garsas bus aiškus, subalansuotas ir užpildantis erdvę. Mėgstantiems garsą valdyti patiems skirta Sonos programėlė, kurioje rasite prietaiso EQ ir kitus garso nustatymus. Move 2 gali būti naudojamas kaip Bluetooth ar AirPlay2 garsiakalbis, groti muziką tiesiai iš Spotify ar kitų platformų per WiFi, taip pat prijungus muzikos šaltinį per linijinį įėjimą.

Aktyviam muzikos klausymui

Kadangi Move 2 yra skirtas aktyviam naudojimui, prietaiso viduje sumontuota didelės talpos baterija, leidžianti nepertraukiamai groti muziką iki 24 valandų! Beje, baterijai susidėvėjus numatyta galimybė ją pasikeisti patiems vartotojams, tad galėsite pratęsti prietaiso tarnavimo laiką. Baterija įkraunamą naudojant belaidį adapterį-stovelį, kuriame akustinę sistemą galima laikyti ir grojimo metu. Move 2 nebijo vandens ir dulkių (IP56), korpusas atsparus nedideliems smūgiams (pvz. atsitiktiniam prietaiso numetimui ant žemės), tad naudoti galėsite ir lauke, ir drėgnose patalpose.

Skaitmeninis asistentas ir dėmesys privatumui

Move 2 gali veikti kaip balsu valdomas Amazon Alexa skaitmeninis asistentas. Valdymo balsu funkcijos gali būti atjungiamos vienu mygtuko paspaudimu, toliau leidžiant veikti kitoms mikrofonais paremtomis funkcijomis (tokiomis kaip Trueplay ar Bluetooth skambučiai). Tačiau norintiems sistemą naudoti tik kaip grotuvą, prietaiso nugarėlėje yra paprasta jungtis, fiziškai atjungianti visus sistemos mikrofonus.

Kitos naujienos