Profesionali scenos mechanikos įranga

Mūsų siūlomos įrangos asortimente – profesionalūs mechanizacijos įrenginiai, sceninės ir akustinės užuolaidos, dekoracijos, mobilių scenų, aliuminio traversos, tvirtinimo įranga. Teatruose, lauko erdvėse ir vidaus patalpose vykstančiuose koncertuose naudojama šiuolaikinė mechanizacijos įranga gerokai palengvina scenos darbuotojų darbą, užtikrina saugius pasirodymus be trukdžių, atrodo estetiškai, veikia tyliai.

Siūlom įvairių tipų ir skirtingiems poreikiams skirtus motorizuotus keltuvus. Mažesnėms scenoms siūlomi sąlyginai nebrangūs motorizuoti keltuvai su fiksuotu greičiu. Koncertų salėms naudojami specialiai pramogų industrijai gaminami grandininiai keltuvai. Šie sinchroniškai valdomi keltuvai dažniausiai naudojami prožektorių tiltams pakelti, akustinėms sistemoms kabinti ar mobilių scenų stogo dalies pakėlimui. Dekoracijų kėlimui dažniausiai montuojami keltuvai su plieniniais lynais arba plieno juostomis, kurie yra veikiantys tyliai ir tolygiai.

Motorizuoti kintamo greičio keltuvai su kompiuterizuotu valdymu dažniausiai naudojami ir projektuojami teatro scenose ir daugiafunkciniuose pramogų kompleksuose. Šiems keltuvams valdyti yra diegiamos kompiuterizuotos valdymo sistemos su sistemos saugumą užtikrinančiais techniniais sprendimais. Šių keltuvų greitis tolygiai gali būti reguliuojamas nuo nulio iki didelio greičio siekiančio 1,5-1,8m per sekundę. Taip pat šie keltuvai yra itin tikslūs, veikiantys labai tyliai, jų sustabdymo padėtys valdymo sistemoje gali būti programuojamos milimetrų tikslumu.

Kintamo greičio keltuvams, kurių keliamoji galia yra nuo 500 kg iki 1500 kg, jų valdymo sistemoms yra keliami ypatingi saugumo reikalavimai pagal Europos Sąjungoje reglamentuojamus specialiuosius standartus skirtus pramogų industrijos mechanizacijai. Scenos kontrolės sistemos turi būti lengvai valdomos, režisieriui ar scenos dizaineriui leidžiančios įgyvendinti sudėtingiausius ir įvairius meninius sprendimus. Scenos technologijoms valdyti ir informacijai saugoti naudojami kompiuterių tinkle veikiantys serveriai, kompiuterizuotos elektromechaninės pavaros, operatoriaus pultai su interaktyviais lietimui jautriais ekranais ir robotizuotų sistemų manipuliatoriais.