Pastatų garso sistemos foninei muzikai, evakuacijai

Profesionaliai projektuojamos ir įrengiamos instaliacinės garso sistemos pastatų foninei muzikai ir pranešimams nuo mažų parduotuvių iki didelių pastatų kompleksų ir komercinių pastatų. Mes siūlome EN54-24 sertifikuotus gaminius, skirtus evakuacijos balsu sistemoms, taip pat lauko garso sistemų įrengimui ar daugiazonėms sistemoms.


Foninės muzikos sistemos

Projektuojame ir įrengiame foninės muzikos sistemas pastatams, terasoms, lauko aikštelėms, laivams, baseinams ir nestandartiniams specifinių poreikių objektams. Garso sistemų komponentus renkamės iš visame pasaulyje žinomų prekės ženklų Biamp, AMC, RCF, bei daugelio kitų. Foninės muzikos sistemos gali atitikti įvairius individualius objekto poreikius: aukšta garso kokybė, didelis garso slėgis, didelis padengimas, daug atskirų garso zonų, atsparumas vandens, temperatūrų ar cheminiam poveikiui, išmanus ar centralizuotas valdymas ir pan.

Mūsų foninės garso sistemos yra naudojamos kavinėse, baruose, degalinėse, prekybos ir pramogų centruose, parduotuvėse, sporto klubuose, baseinuose, mokyklose, biuruose, stotyse, keltuose ir pramoginiuose laivuose.


Perspėjimo apie evakuaciją sistemos

Perspėjimo apie evakuaciją sistemos gali būti įrengiamos bendrai su foninės muzikos sistemomis ir įprastai naudojamos tuo pačiu tikslu. Pagrindinis skirtumas, jog evakuacijų valdymui skirtos sistemos turi specialius pranešimų grotuvus ir prioritetinį garso valdymą. Zonoje, kur atsiranda pavojus, išjungiama bet kokia muzika ir pasigirsta perspėjamas signalas. Pagal Europos Sąjungos keliamus reikalavimus dideliuose pastatuose turi būti įrengiama griežtus EN54-24 standartus atitinkanti sertifikuota perspėjimo apie evakuaciją sistema. Mes projektuojame ir įrengiame visus reikalavimus atitinkančias perspėjimo sistemas.


Sprendimai prekybos ar maitinimo vietoms

Muzikinės sistemos, skirtos foninei muzikai parduotuvėse ir restoranuose. Šios sistemos gali būti įvairaus sudėtingumo: nuo labai paprasto ir kompaktiško garso grotuvo su integruotu stiprintuvu, sumontuotu po prekystaliu, iki sudėtingų daugiazonių sistemų, kurios gali būti integruojamos su kitomis vaizdo, sistemų valdymo ar ŠVOK sistemomis pastate.

Dideliuose prekybos centruose, prekybos centruose ir parduotuvėse naudojamos 100 V garso sistemos, leidžiančios įrengti garso sistemas didelėse erdvėse, dideliais atstumais, su šimtais prijungtų garsiakalbių.


Sprendimai dideliems industriniams pastatų kompleksams

Garso sistemos industriniams pastatams dažniausiai orientuotos į garso paskirstymą didelėse teritorijose, todėl dažniausiai tai yra 100V sistemos apjungtos su garso skaitmeniniu garso signalo perdavimu DANTE tinklu. Sistemos suteikia galimybę paleisti iš anksto įrašytus garsinius pranešimus, perduoti aliarmus bei kitus balso pranešimus.


Daugiazoniai sprendimai viešbučiams

Viešbučiams skirtose garso sistemose yra daug garso zonų, kurioms reikia atskirai valdyti muzikos šaltinius, garsumą, taip pat jose idiegiama galimybė garsiniams pranešimams. Kai kurios iš šių zonų gali lauke, pavyzdžiui, baseino zonos ar parkingas, kur garsiakalbiai turi būti tinkamai apsaugoti nuo aplinkos sąlygų.

Sistemoms naudojamos Įprastos 100 V garso linijos, tačiau šiuo metu vis populiaresnės darosi naujos kartos POE garsiakalbių sistemos, paremtos skaitmeniniu garso signalo perdavimu.


Sprendimai bažnyčioms

Maldos namai, skirtingai nei įprastos vietos, pasižymi labai sudėtingomis akustinėmis savybėmis. Siūlome reguliuojamo kryptiškumo akustines sistemas ir mini line-array tipo garso sistemas. Su nepageidaujamais akustiniais efektais kovojame programuojamais DPS procesoriais, todėl mūsų sistemos maksimaliai įveikia garso aidėjimo, grįžtamojo ryšio iš mikrofonų ir garso atsilikimo problemomis.


Garsinio maskavimo sistemos

Garsinis maskavimas yra į privatumo poreikius orientuotas sprendimas. Jis naudojamas ten, kur atsiranda tikimybė, kad kas nors išgirs konfidencialius pokalbius. Sistema veikia paskirstydama specialiai sumodeliuotą akustinį triukšmą, todėl iš kitų patalpų girdimi pokalbiai tampa nesuprantami toliau esantiems žmonėms.

Įrodyta, kad garsinis maskavimas sumažina dėmesio blaškymą darbo vietose, padidina produktyvumą atviruose biuruose ir apsaugo privatumą posėdžių salėse, bankuose, ligoninėse ir kt.