Martin Audio pristato iKON serijos 4 kanalų galios stiprintuvą

Martin Audio pristato naujausią savo produktą – iKON iK41 4 kanalų galios stiprintuvą, kuris apjungia didelę garso galią, idealų garso atkūrimą, pažangų DSP procesorių ir įrenginio valdymą tinklu. Stiprintuvas taip pat gali veikti kaip dedikuotas Martin Audio WPM linijinio masyvo akustinių sistemų valdymo procesorius, taip pat TORUS 8 akustinėmis sistemomis ar kaip daugiakanalis stiprintuvas su kitomis akustinėmis sistemomis.

Naujausias iKON serijos stiprintuvas gali išgauti iki 1500 W galios kiekviename kanale (4 ohm), o efektyvus dinamiškas galios valdymas sumažina elektros tinklo apkrovą ir leidžia panaudoti rezervinius galios resursus ten, kur jų labiausiai reikia.

Naudojant Martin Audio VU-NET programinę įrangą stiprintuvą galima stebėti ir valdyti per tinklą. Patogi vartotojo sąsaja pačiame prietaise leidžia nesudėtingai valdyti visus įrenginio parametrus. Stiprintuvas turi Dante skaitmeninio garso kortą, todėl iškart gali būti naudojamas su skaitmeniniais garso signalais.

Įrenginyje yra galingas DSP garso procesorius su FIR filtrais kiekvienam kanalui, taip pat iK41 turi pažangias apsaugines funkcijas, skirtas saugiam stiprintuvo ir akustinių sistemų linijų naudojimui.

Martin Audio planuoja, jog iKON iK41 pirmuosius klientus pasieks 2024 metų liepos mėnesį.

Kitos naujienos