LED vaizdo ekranai

Viena iš UAB „Audiotonas“ specializuotos veiklos krypčių – LED ekranų projektavimas ir įrengimas. Dėka sparčiai pažengusios LED technologijos šie ekranai tapo tinkami ne vien reklamai skirtiems stendams, bet ir platesniam pritaikymui vidaus ir lauko erdvėse. Pastaraisiais metais Audiotono specialistai įrengė ekranus tokiuose objektuose kaip Dariaus ir Girėno stadionas, Vilniaus Lazdynų baseinas, Renginių Oazė Kaune.


LED ekranai lauko sąlygoms

Įrengiame didelio formato LED ekranus, skirtus naudojimui lauke. Tokie ekranai yra atsparūs dulkių, temperatūros, drėgmės poveikiui ir pasižymi itin dideliu ryškumu. Didelis ryškumas lauko ekranams reikalingas dienos metu, kad rodomas vaizdas nenublanktų dienos šviesoje ar tiesioginėje saulėkaitoje. Lauko ekranai įprastai turi didesnį taškų žingsnį (angl. Pixel pitch), tai reiškia, jog individualūs pikseliai yra didesni ir rečiau išdėstyti nei vidaus ekranuose, tačiau turint galvoje, kad lauko ekranai dažniausiai stebimi dideliu atstumu – mažesnė LED panelių raiška neturi pastebimos įtakos matomai vaizdo kokybei.


LED ekranai vidaus patalpoms

Vidaus patalpoms skirti LED vaizdo ekranai turi mažesnį taškų žingsnį (angl. Pixel pitch), todėl jų skiriamoji geba yra žymiai didesnė – vaizdas puikiai matomas net žiūrint iš arti, puikiai įskaitomas. Tai puiki alternatyvai vaizdo ekranų sienoms ar vaizdo projektoriams auditorijose ar konferencijų salėse, taip pat reklaminiams stendams.

Vidaus LED ekranai įprastai turi mažesnį šviesumą nei lauko ekranai, nes patalpose nereikia kovoti su tiesiogiai krintančia dienos šviesa. Tačiau didelio formato vaizdo šviesumas LED ekrane lengvai pranoks net lazerinius projektorius.


Specialios paskirties LED ekranai

Siūlome įvairių paskirčių LED ekranus, kurie pritaikyti specialioms darbo sąlygoms. Vilniaus Lazdynų baseine įrengti LED ekranai yra atsparūs druskingam ir drėgnam baseino orui – įprastus LED ekranus greitai paveiktų korozija ir pastebimai sutrumpėtų jų tarnavimo laikas. Kauno „Oazėje” įrengėme didelio formato sceninį LED ekraną, kuris tinkamas televizijos filmavimams, nes įprastų technologijų ekranus filmuojant TV kameromis gali atsirasti vaizdo mirgėjimas, įprastai nematomas plika akimi.