Blaze Audio stiprintuvai šiuolaikiškoms garso sistemoms su integruotu DSP ir Dante sąsaja

Blaze Audio – inovatyvios garso įrangos gamintojas iš Danijos, kurio produkcija skatina iš naujo atrasti instaliacinių garso stiprintuvų funkcionalumą ir suteikiamas galimybes.

Kartu su garso įranga gamintojas siūlo sistemos valdymą programine įranga ir modernaus dizaino sieninėmis panelėmis, kurios galutiniams sistemos vartotojams ne tik suteikia suprantamą ir aiškų garso valdymą, šaltinio pasirinkimą, bet ir yra lengvai pritaikomos prie šiuolaikiško interjero sprendimų.

Stiprintuvai su intergruotu DSP

PowerZone Connect – tai garso stiprintuvai skirti instaliacinėms (komercinėms) garso sistemoms. Visų pirma, įranga išsiskiria savo kompaktišku dydžiu – mažesnės konfigūracijos stiprintuvai yra vos 1U aukščio ir pusės standartinio įrangos vieneto pločio, kas yra labai naudinga, kai garso įrangą norima paslėpti, o vietos nėra daug.

Šie stiprintuvai garso apdorojimui pasitelkia vidinį DSP procesorių, turintį visas būtiniausias funkcijas garso sistemos pritaikymui patalpos akustikai: EQ, delay, taip pat individualiai keičiamus kanalų išėjimų nustatymus. Stiprintuvų nustatymai valdomi per naršyklę prijungus įrenginį prie WiFi tinklo.

Dinamiškas galios paskirstymas tarp kanalų

Dar viena unikali PowerZone Connect funkcija – Power sharing technologija, dinamiškai paskirstanti visą sukuriamą stiprintuvo galią tarp kanalų. Tarkime, prijungiant 200 W ir 300 W apkrovas prie 2x250W išėjimų, stiprintuvas pagal poreikį gali panaudoti neišnaudotą 50 W galią iš mažiau apkrauto kanalo ir perkelti ją ten, kur apkrova didesnė, taip optimaliai išnaudojant visą stiprintuvo galingumą.

Stiprintuvai, kalbantys „Dante“ kalba

Šiuo metu PowerZone Connect seriją sudaro 8 skirtingo galingumo 2 ir 4 kanalų modeliai, be to gamintojas vos prieš keletą dienų pristatė dažniausiai naudojamų stiprintuvų versijas su Dante skaitmeninio garso sąsaja – tai leidžia Blaze stiprintuvus pritaikyti didesnės apimties garso tinkluose, kur signalo perdavimas atliekamas išimtinai skaitmeniniu būdu.

Stiprintuvai gali būti naudojami tiek žemaomėse 4Ω / 16Ω sistemose, tiek 70V / 100V instaliacijose. Gamintojas yra numatęs ir funkcijų išplėtimo galimybę, tad ateityje atsiradus naujoms DSP funkcijoms pakaks atnaujinti stiprintuvo programinę įrangą.

Garso stiprintuvai be DSP

Blaze Audio taip pat siūlo PowerZone stiprintuvų seriją, kuomet DSP funkcionalumas nėra reikalingas. Šie įrenginiai siūlo tokį patį lankstumą (tinka žemaomėms bei 70V / 100V sistemoms), o D klasės stiprintuvo galia dinamiškai paskirstoma tarp išėjimo kanalų naudojant Power sharing

Kitos naujienos