AVer lubinė pokalbių garso sistema bet kokio dydžio erdvėms

Patobulinkite savo konferencinių pokalbių garsą su AVer FONE700 lubose montuojama išmania garsiakalbių ir mikrofonų sistema. FONE700 garso sistema puikiai suderinama su kitais AVer gaminiais, ir gali atlikti iki dviejų kamerų, vaizdo ekrano, išorinių garsiakalbių valdymo funkciją. Tokiu būdu gaunamas vieningas visos konferencinės įrangos sistemos veikimas ir valdymas, o visa ši vaizdo ir garso sistema prie kompiuterio prijungiama vienu USB-C kabeliu.

Tvarkingai atrodanti konferencinė erdvė be įrangos laidų raizgalynės

FONE700 hub įrenginys yra centrinė konferencinės įrangos sistemos dalis, prie kurios jungiama visa patalpos įranga: 2 PTZ valdymą palaikančios vaizdo kameros, išoriniai garsiakalbiai, Bluetooth įrenginiai, vaizdo ekranas ar projektorius. Pats hub įrenginys prie kompiuterio jungiamas vienu USB laidu, tad sumontavus hub nematomoje vietoje turėsite švarų ir tvarkingą patalpos interjerą be daugybės matomų laidų.

Optimizuota garso raiška

FONE700 lubose montuojami įrenginiai atlieka tiek garsiakalbių, tiek išmanių mikrofonų masyvo funkcijas. Skaitmenio garso procesorius atlieka triukšmo mažinimo, dvigubo kalbėjimo atpažinimo funkcijas, turi de-reverberacijos funkciją, kuri slopina pernelyg didelį patalpos aidėjimą, todėl tiek jūs, tiek jūsų nuotoliniai pašnekovai girdės aiškų ir raiškų garsą be pašalinių triukšmų.

3D garso sekimas

Naudojant FONE700 su AVer USB kameromis galima pasinaudoti išmania 3D garso atpažinimo ir sekimo funkcija. Mikrofonų pagalba nustatoma sklindančio garso kryptis ir hub įrenginys nukreipia PTZ vaizdo kamerą į kalbančiojo veidą. Tokia sistema suteikia visišką laisvę nevaržomai vesti pristatymus, nes veikimas yra visiškai automatizuotas ir prisitaiko prie dalyvių skaičiaus ar jų judėjimo / sėdėjimo pozicijų patalpoje.

Sistemos integravimas vieno kabelio pagalba

FONE700 lubiniams įrenginiams tereikia vieno RJ45 kabelio, kuriuo gaunamas ir elektros maitinimas, ir perduodami duomenys. Be to, galima grandine (daisy-chain) sujungti iki 4 lubinių įrenginių (bendras kabelio ilgis iki 40 metrų), tai leidžia sistemą pritaikyti nuo mažų iki didelių konferencinių erdvių.

Kitos naujienos