Architektūrinis pastatų fasadų apšvietimas

Pastatų fasadų apšvietimas skirtas išryškinti pastatų architektūrines savybes, pabrėžti unikalius statinio bruožus. Jis taip pat gali atlikti ir kitą – simbolinę funkciją, kai norima spalvomis iškomunikuoti svarbią žinutę – Lietuvoje tai dažniausiai matoma įvairių palaikymo akcijų metu, kuomet visuomeniniai ar privatūs pastatai nušvinta viena ar keliomis ryškiomis spalvomis.


Programuojami, spalvoti, sudėtingoms sąlygoms skirti sprendimai

Valdomi spalvoti pastatų ir objektų apšvietimo sprendimai naudojami norint sukurti ryškų išskirtinį efektą visą pastatą nudažant vis kintančiomis spalvų kombinacijomis. Tokius sprendimus dažnai renkasi miestų centruose esančių pastatų valdytojai (savivaldybės, kultūros centrai, išskirtinio dizaino pastatai), taip pat jie tinkami dideliems iš toli matomiems statiniams – bažnyčioms, apžvalgos bokštams.

Apšvietimo įranga naudoja efektyvius ir energiją taupančius LED šviesos šaltinius, galinčius keisti spalvą. Šviestuvai yra pritaikyti įvairioms aplinkos sąlygoms ir turi atsparumą drėgmei, dulkėms, fiziniam poveikiui (vandalizmui). Valdymo sistemos suteikia galimybes keisti spalvines kombinacijas, jas galima suprogramuoti iš anksto, valdyti nuotoliniu būdu.

Projektuojame ir įrengiame architektūrinio ir fasadinio apšvietimo įrangą bet kokio dydžio objektuose.


Didelio efektyvumo, automatizuoti sprendimai

Dauguma architektūrinio ir pastatų fasado apšvietimo įrengimų yra valdomi automatizuotai naudojant aplinkos šviesos jutiklius, iš anksto suprogramuotas laiko reles arba integruojant į bendrą pastato valdymo sistemą. Tokių būdu valdomų sistemų nereikia kaskart įjungti ar išjungti rankiniu būdu, taip taupoma elektros energija ir šviesos šalinių degimo laikas.

Siūlome pastatų fasadų apšvietimui didelio našumo vienspalvius LED šviestuvus, turinčius apsaugą nuo vandens, dulkių, o tam tikri modeliai būna net su apsauga nuo vandalizmo. Tokius šviestuvus galima naudoti bet kokio dydžio fasadams, viešoms erdvėms, taip pat nuolatinės priežiūros neturinčiuose objektuose, paminklų, koplyčių apšvietimui. Tai paprasčiausi ir efektyviausi fasadų apšvietimo sprendimai, nereikalaujantys papildomo valdymo ar programavimo, įrengiami stacionariai, be galimybės keisti spalvą ar šviesos kryptį.


Vidaus prožektoriai

Vidaus architektūriniai prožektoriai yra skirti išryškinti pastato architektūrines ar išskirtines savybes, taip pat gali būti naudojami pastato viduje esančių objektų apšvietimui. Turime daug patirties įrengiant apšvietimo įrangą maldos namuose, altorių ir nišų apšvietimą bažnyčiose. Naudojant vidaus šviestuvus galima išryškinti stiklinius pastato elementus, tokius kaip spalvoti vitražai – apšviečiami iš vidaus jie tampa puikiai matomi iš lauko tamsiu paros metu.