Aktuali informacija Karoliniškių poliklinikoje – skaitmeniniuose ekranuose

Karoliniškių poliklinika, L. Asanavičiūtės g. 27a, Vilnius

Norėdami bendrauti su žmonėmis, turime atkreipti jų dėmesį. Televizijos žiūrėjimas ir kompiuterių naudojimas išugdė mūsų įprotį stebėti informacinius ekranus, todėl skaitmeninės informacinės sistemos (angl. Digital Signage) naudojimas yra natūralus pasirinkimas pasiekti didelę auditoriją.

„Digital Signage“ skaitmeniniai ekranai naudojami reklamuoti prekes, pristatyti paslaugas ir informuoti savo klientus reikiamu metu reikiamoje vietoje. Šiuo sprendimu jau aktyviai naudojasi mažmeninės prekybos įmonės, transporto paslaugų tiekėjai, mokymo ir gydymo įstaigos. Pastaruoju metu „Digital Signage“ sparčiai populiarėja ir Lietuvoje.

Skaitmeninių ekranų sprendimas įdiegtas ir Karoliniškių poliklinikoje Vilniuje. Sistemos pagrindą sudaro profesionalūs skystųjų kristalų NEC ekranai ir Optoma medija grotuvai. NEC ekranai yra pritaikyti nenutrūkstamai dirbti 24 valandas per parą, o tai reiškia, kad jų pritaikymas „Digital Signage“ sprendimui yra žymiai geresnis pasirinkimas nei įprasti buitiniai televizoriai. Karoliniškių poliklinikoje informaciniai ekranai yra sumontuoti pacientų laukimo erdvėse įvairiuose aukštuose. Prie kiekvieno ekrano yra prijungtas Optoma medija grotuvas, tokiu būdu skirtinguose ekranuose gali būti atvaizduojama skirtinga informacija. Visi medija grotuvai, sujungti į kompiuterinį LAN tinklą, sudaro uždarą vidinę televizijos transliavimo sistemą.

Informaciniams reklaminiams vaizdo klipams sukurti naudojama Optoma programinė įranga „InfoSAP Creator“. Vaizdo klipas gali būti suformuotas iš vaizdo ar paveikslėlių ir išsiunčiamas į reikiamą grotuvą naudojant kompiuterinį tinklą. Tinklo pagalba taip pat galima stebėti kiekvieno medija grotuvo būseną ir keisti nustatymus. „InfoSAP Creator“ leidžia sukurti vaizdinės medžiagos transliavimo grafiką ir automatinį vaizdo klipų atnaujinimą iš FTP serverio.

Karoliniškių poliklinikoje įdiegta skaitmeninių ekranų „Digital Signage“ sistema gali būti nesudėtingai plečiama ateityje, prijungiant papildomus ekranus ir medija grotuvus į bendrą vidinės televizijos transliavimo tinklą.

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Jonavos rajono savivaldybės kultūros centras įsigijo naujausias didžiosios salės įgarsinimo technologijas

Garso informacinė sistema MEGA prekybos ir laisvalaikio centre

Sudėtinga apšvietimo valdymo įranga – Latvijos nacionalinėje Operoje