ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

Apie mus

Bendrovė

Aukštųjų technologijų srityje veikianti bendrovė – UAB Audiotonas – buvo įsteigta 1994 metais, susivienijus keliems entuziastams, siekiantiems pasiūlyti Lietuvos vartotojams patalpų garsinimo paslaugas. Šiandien Audiotonas – viena didžiausių garso, vaizdo ir apšvietimo sprendimų diegimo įmonių Baltijos šalyse. Per daugiau nei dvidešimtį veiklos metų Audiotonas įgijo teises atstovauti vieniems geriausių garso, vaizdo ir apšvietimo produktų gamintojų iš viso pasaulio.

Pagrindinis mūsų tikslas – puikiai išmanyti moderniąsias technologijas ir jas platinti, siūlant klientams geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus.

Paslaugos ir sprendimai

Audiotonas teikia šias paslaugas: audiovizualinių sprendimų, meninio apšvietimo sistemų projektavimas ir diegimas, prekyba aukšto techninio lygio garso, vaizdo ir šviesos produktais.

Siūlome sprendimus ir produktus, skirtus verslo technologijoms vizualizuoti ir garsui perduoti, taip pat pramogų industrijos techniką ir technologijas, viešųjų erdvių garsinimo, vaizdo ir pavojaus pranešimo sistemas, techniką ir technologijas konferencijoms bei komunikacijai.

Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės įrangą – ekranus, vaizdo projektorius, garso sistemas ir prietaisus, prožektorius, išmaniuosius apšvietimo prietaisus, garso, vaizdo ir šviesos valdymo pultus. Diegiame visos šios įrangos automatinio valdymo sistemas. Be to, bendrovė platina duomenų laikmenas Livestar, garso sistemų produktus namų vartotojams ir muzikos instrumentus.

Komanda

Didžiuojamės išskirtinai kompetentinga ir darnia mūsų darbuotojų komanda. Dauguma darbuotojų – inžinierių projektuotojų, pardavėjų, audiovizualinių sistemų diegėjų ir montuotojų – turi aukštąjį išsilavinimą, yra studijavę Lietuvoje ir užsienio šalyse, įgiję nacionalinius ir tarptautinius kvalifikacijos sertifikatus. Sudarome sąlygas, kad mūsų specialistai galėtų nuolat atnaujinti žinias ir remdamiesi jomis siūlyti Audiotono klientams pažangiausius ir moderniausius produktus bei sprendimus.

Esame dėkingi daugybei sėkmingai veikiančių ir gerai žinomų Lietuvos bei užsienio įmonių už pasitikėjimą ir naudojimąsi mūsų paslaugomis. Tarp mūsų klientų – valstybinės ir verslo įstaigos, konferencijų centrai, bankai, užsienio įmonių atstovybės, teatrai, sporto arenos, kultūros centrai, maldos namai, mokymo įstaigos.

Pasirinkę Audiotoną, būsite tikri, kad gausite reikiamą prekę ir teisingą sprendimą. Mes turime resursų suteikti kvalifikuotą konsultaciją klientui dar prieš įsigyjant prekes ar paslaugas. Užtikriname, kad jums bus pateikti tik aukščiausios kokybės, naujausi, industrijos lyderių produktai, pagaminti Europos Sąjungoje arba JAV. Jei patikėsite mums projektuoti ir diegti visą sistemą, modernia technika nereikės rūpintis ilgą laiką. Profesionaliai sumontuota ir suderinta įranga veiks patikimai ir efektyviai. Kadangi esame daugelio gamintojų, srities lyderių, atstovai, galime pasiūlyti ypač palankias kainas jūsų pageidaujamam sprendimui. Taip pat suteiksime jūsų įsigytos technikos priežiūros paslaugas garantinio periodo metu ir vėliau.

Bendradarbiavimas

Bendradarbiaujame su prekybos partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Sandėlyje visada turime pagrindinių prekių, tad pirkėjo užsakymą galime įvykdyti labai greitai. Prekybininkams siūlome rinktis iš daugiau nei 20 000 prekių. Individualūs pirkėjai gali išsirinkti ir išbandyti įrangą ar muzikos instrumentus mūsų demonstraciniuose kambariuose, veikiančiuose Kaune ir Vilniuje. Mūsų specialistai suteikia kvalifikuotą pagalbą renkantis prekę.

Mūsų prekes galima įsigyti ir el. parduotuvėje www.avlbaltic.com. Čia siūlome daugiau kaip 20 000 rūšių prekių, pateikiame pagrindines jų charakteristikas ir pristatymo sąlygas. Prekes galite išsirinkti pagal norimus kriterijus patraukliomis kainomis.

Jau daug metų esame informacijos saugojimo laikmenų ir medijos produktų tiekėjas ir platintojas Lietuvoje. Mūsų tiekiamas CD-R, DVD-R, Blu-Ray laikmenas, kompiuterinės technikos priedus ir duomenų kaupiklius galite įsigyti daugelyje Lietuvos mažmeninės prekybos vietų ir specializuotose elektroninės įrangos parduotuvėse. Audiotonui priklauso prekių ženklas Livestar.

Daugiau informacijos apie Audiotoną rasite mūsų brošiūroje.