Vaizdo projektorių sistemos

Didelio formato vaizdo rodymas efektyviausiai pasiekiamas naudojant vaizdo projekciją. Šiuolaikiniai projektoriai naudoja LED arba lazerinius šviesos šaltinius, kurie yra ryškesni ir patikimesni nei bet kada anksčiau. Projektoriai suteikia lanksčias montavimo galimybes, o kartu su specialiais projekciniais ekranais sukuria ryškų, ryškų ir ryškų vaizdą bet kurioje patalpoje, bet kokio dydžio. Projektoriai yra geriausias pasirinkimas nuo konferencinių iki kino salių.


Projekciniai vaizdo ekranai

Norint pagerinti projekcijos vaizdo kokybę siūlome naudoti projekcinius vaizdo ekranus. Jie pagaminti iš specialios šviesą atspindinčios medžiagos, todėl ženkliai padidėja projekcijos ryškumas, kontrastingumas, vaizdo aštrumas. Ekranai gali būti įrengiami vienoje vietoje ar būti mobilūs, galimi įvairūs rankinio ir automatinio suskleidimo mechanizmai.


Konferenciniai vaizdo projektoriai

Prekiaujame vaizdo projektoriais, kurie gali būti su lazeriniu, LED ar įprastu šviesos šaltiniu. Lazeriniai dažniausiai naudojami kai reikia ypač didelio ryškumo, didelio formato vaizdo. Lazeriniai šviesos šaltiniai pasižymi dešimtimis tūkstančių valandų skaičiuojamu veikimo laiku, tad praktiškai šviesos šaltinio nereikia keisti per visą įrenginio gyvavimo laiką. LED projektoriai veikia kaip tradiciniai projektoriai su lempomis, tik naudoja efektyvesnį ir ilgaamžiškesnį šviesos šaltinį. Jų veikimo laikas taip pat skaičiuojamas dešimtimis tūkstančių valandų. Įprastus šviesos šaltinius turintys projektoriai – vis dar populiarus pasirinkimas ir turintis savų privalumų. Šie projektoriai reikalauja didesnės ir dažnesnės priežiūros, tačiau išsiskiria patrauklia kaina.

Patalpose, kur projektoriui reikalingas didesnis atstumas nuo lubų siūlome motorizuotus projektorių keltuvus ir įprastus laikiklius. Motorizuotų keltuvų privalumas – jog nenaudojant įrangos ji gražiai „pasislepia“ palubėje, taip pat galima projektorių nuleisti žemiau ir gauti mažiau iškraipytą projekciją. Taip pat siūlome ir paprastus laikiklius prie sienų ar lubų, kurių specifikacijos parenkamos pagal turimos patalpos planą.