Vaizdo konferencijų sprendimai ir nuotolinio darbo vietos

Šiandien absoliuti dauguma projektuojamos konferencinės įrangos apima hibridinių susitikimų sprendimus, leidžiančius prie susitikimo prisijungti nuotoliniams dalyviams ir turėti prieigą prie garso ir media sistemų. Naudojamos jau minėtos konferencijų garso sistemos, taip pat automatinės vaizdo kameros, galinčios judėti, priartinti, apkirpti vaizdą priklausomai nuo pokalbių dalyvių skaičiaus, visa tai atliekančios be papildomo valdymo.

Sudėtingų procesorių dėka galima visiškai automatizuoti salės įrangos valdymą, viena valdymo panele ir keliais paspaudimais įjungti reikiamą audiovizualinę įrangą, pritemdyti šviesas, užtraukti žaliuzes, ir pan.

Pandemijos metai išpopuliarino nuotolinį darbą iš namų. Dauguma įmonių bent iš dalies liko prie šios darbuotojams patogios praktikos ir siūlo susitikimus daryti vaido ryšiu. Darbui namuose, panašiai kaip biuruose siūlome išmaniąsias vaizdo kameras (tik mažesnes), kurios užtikrina kokybišką vaizdą, gali turėti integruotus mikrofonus ir garsiakalbius. Darbui namuose skirtų įrenginių valdymas yra labai paprastas, nereikalaujantis didelių žinių apie vaizdo ir garso parametrų nustatymus, o kameros taip pat gali turėti galimybę automatizuotai optimizuoti vaizdą, nukirpti foną, mažinti triukšmus.