Tapome oficialiu SONOS įrangos tiekėju

SONOS – tai namų garso sistemų specialistams puikiai pažįstamas prekės ženklas, siūlantis aukštos kokybės garso sprendimus muzikos klausymui ar namų kino sistemoms. Nuo šiol Audiotonas yra oficialus SONOS įrangos tiekėjas ir savo klientams gali pasiūlyti visą gamintojo produkcijos asortimentą!

SONOS produkcija išsiskiria dideliu dėmesiu akustinių sistemų dizainui ir idealiai ištobulintu funkcionalumu. Į produktų kūrimo etapą įtraukiami patyrę muzikos prodiuseriai, atlikėjai bei studijų inžinieriai, kurių indėlis atsispindi SONOS akustinių sistemų skambesyje. Be to, sistemose veikia aktyvi akustinio kalibravimo funkcija, adaptuojanti akustinių sistemų skambesį prie kiekvienos erdvės akustinių ypatumų – visa tai veikia net mažiausiuose nešiojamuose garso sistemose.

Verta paminėti, jog SONOS namų kino ir muzikos klausymui skirtose sistemose naudojama pažangi garso perdavimo per WiFi technologija, todėl atskirų komponentų sujungimui nebereikalingi laidai, o pačią sistemą galima neribotai plėsti ir sujungti visas akustines sistemas, visus kambarius ir lauko zonas į vieną didelę bendrą garso sistemą.

Gamintojas siūlo ir integruojamas akustines sistemas montavimui į lubas ar sienas, taip pat akustines sistemas montavimui lauko sąlygomis. Naudojant SONOS garso stiprintuvą, šios sistemos turi lygiai tokį patį pažangų funkcionalumą kaip ir belaidės akustinės sistemos.

Susisiekite su mumis dėl dominančių SONOS produktų užsakymo bei pristatymo sąlygų.

Kitos naujienos