Scenos projekcinės sistemos, LED ekranai

Pasirodymams scenoje skirtos vaizdo projekcijų sistemos ir moduliniai LED ekranai tapo neatsiejama šiuolaikinio šou verslo dalimi. Technologijos suteikia neišsemiamas scenografijos, specialiųjų efektų galimybes, taip pat leidžia į scenos pastatymus įterpti naujus, interaktyvius elementus.


Vaizdo projekcijų sistemos

Didelio formato vaizdo rodymas scenoje efektyviausiai pasiekiamas naudojant vaizdo projekciją. Šiuolaikiniai projektoriai naudoja LED arba lazerinius šviesos šaltinius, kurie yra ryškesni ir patikimesni nei bet kada anksčiau. Projektoriai suteikia lanksčias scenografijos galimybes, jų paruošimas darbui labai paprastas (nes dėl nedidelio dydžio projektorius dažniausiai nepastebimas, jo nereikia išmontuoti kitų renginių metu). Šiuolaikiniai projektoriai yra ypač patikimi, ilgaamžiški ir nereikalauja nuolatinės priežiūros ar aptarnavimo.


LED ekranai

LED ekranai yra skirti ryškaus vaizdo rodymui scenoje, skirtingai nuo projekcinių sistemų, ši technologija išsiskiria ypatingu ryškumu.

LED ekranų privalumai yra tai, kad juos galima suformuoti į bet kokią reikiamą formą, pavyzdžiui, ištisinį žiedą aplink koncertų arenos fasadą, taip pat jie dažniausiai tinka naudoti lauke (nes turi itin didelį ryškumą ir atsparumą aplinkos poveikiui). Šiuolaikiniai LED ekranai yra pagrindinė technologija, naudojama scenos vaizdams lauko renginiuose, taip pat filmavimams.