PoE akustinių sistemų privalumai instaliacijose

PoE (Power over ethernet) akustinės sistemos prijungiamos vienu Cat5e ar Cat6 laidu, kuriuo gaunamas elektros maitinimas vidiniam stiprintuvui ir duomenys iš interneto ar vietinio serverio skaitmeninio garso atkūrimui. Šių sistemų privalumai – didelis lankstumas dėl akustinių sistemų išdėstymo, paprastas komponentų jungimas instaliavimo metu, bei pažangios skaitmeninio garso apdorojimo galimybės.

Esminiai PoE akustinių sistemų technologijos privalumai

Lankstumas – skirtingai nei 100V linijose, PoE sistemos veikia nepriklausomai nuo garsumo reguliatorių, stiprintuvų ar maitinimo šaltinių. Sistemos prijungimui pakanka vos 1 tinklo kabelio.

Tinklo stabilumas – nors PoE sistemose naudojamas muzikos atkūrimas iš internetinių platformų, tokių kaip Spotify ar Tidal, naudojant tinklo kabelius sukuriamas ženkliai patikimesnis tinklas nei alternatyviose belaidėse sistemose, o laidinio tinklo pralaidumas leidžia perduoti aukštos kokybės signalus be duomenų ar kokybės praradimo.

Įrengimo kaina – kuo kompleksiškesnė garso sistema, tuo daugiau galima sutaupyti renkantis PoE akustines sistemas. Skirtumas ypač ryškus daugiazonėse instaliacijose, kur vien garso linijų komutacijai skirtų kabelių ir įrangos išlaidos gali sudaryti nemažus kaštus.

Valdymo ir apjungimo paprastumas – kiekviena PoE akustinė sistema viduje turi ir integruotą stiprintuvą, ir internetinį muzikos grotuvą, todėl akustinių sistemų sinchronizavimas ar paskirstymas į garso zonas tėra kelių paspaudimų užduotis. Nereikia nei zoninių garso mikšerių, nei daugiakanalių stiprintuvų, nei atskiras išvestis turinčių muzikos šaltinių.

Susipažinkite su Bluesound Professional PoE akustinių sistemų produktų linija

Bluesound Professional yra vieni pagrindinių PoE garso sistemų vystytojų. Šio gamintojo produktai skirti profesionalioms instaliacijoms, todėl juose nėra buitiniams vartotojams skirtų Bluetooth ar WiFi funkcijų – naudojamas tik stabilus ir patikimas laidinis tinklas, o sistema valdoma BluOS programine įranga per interneto naršyklę. Bluesound Professional akustinės sistemos gali užtikrinti aukštos raiškos muzikos transliacijų atkūrimą iš interneto, naudojant tokias platformas kaip SoundMachine, Custom Channels, QSIC, SiriusXM Music for Business, Tunify. Taip pat muzikai galima naudoti vietiniame serveryje esančius failus neprisijungus prie interneto. Bet kuri PoE akustines sistemas naudojanti instaliacija gali būti laisvai skirstoma į garso zonas – palaikoma net iki 64 atskirų garso zonų, taip pat ir dalies ar visų sistemoje esančių akustinių sistemų sinchronizavimas muzikos atkūrimui vienu metu.

Išsamiai apie Bluesound Professional PoE akustinių sistemų galimybes >>

Kitos naujienos