Audiotonas Kauno pramonės įmonės centrinėje būstinėje įrengė modernias audiovizualines sistemas ir šių sistemų automatizuotą valdymą konferencijų salėje.
Konferencijų salėje įrengtas artimo židinio projektorius NEC UM330Wi su interaktyviuoju moduliu NP03Wi, kurio komplekte yra du elektroniniai rašikliai, paverčiantys gamintojo Projecta projekcinį ekraną-lentą dviejų metrų pločio lietimui jautriu ekranu. Vartotojai prezentacijos turinį gali demonstruoti prisijungę savo atsineštą įrenginį laidais, stale įrengtomis garso-vaizdo sąsajomis. Taip pat vartotojai gali pasinaudoti moderniausiu vaizdo perdavimo sprendimu: Crestron AirMedia įrenginys suteikia vartotojams laisvę – prezentacijos gali būti rodomos iš mobiliųjų įrenginių be jokių laidų. Vartotojui tereikia sekti instrukcijas ekrane ir jis jau gali rodyti savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio turinį didžiajame ekrane. Visa vaizdo komutacija ir signalų keitimas atliekamas Kramer VP-770 vaizdo procesoriumi. Skaitmeninis vaizdo signalas projektorių pasiekia vytos poros kabeliu, taip eliminuojama galimybė atsirasti trikdžiams jautriame HDMI signale išlaikant maksimalią vaizdo kokybę.
Papildomai vaizdo konferencijoms skirtas profesionalus NEC 46“ įstrižainės vaizdo monitorius, kuris sumontuotas į specialiai projektuotą nišą sienoje. Ant monitoriaus viršutinės dalies sumontuota aukštos raiškos Logitech vaizdo kamera, kuri įgalina rengti vaizdo konferencijas nemokamomis vaizdo konferencijų programomis. Stacionaraus kompiuterio valdymas galimas Gyration belaide klaviatūra bei ore valdoma belaide pele. Siekiant perteikti kokybišką garsą iš salės, Audiotonas įdiegė nuo salės lubų nuleidžiamus Clock Audio mikrofonus, kurie yra beveik nepastebimi – spalva priderinta prie lubų spalvos, o taip pat ir suteikia aukštos klasės konferencijų salės įspūdį. Mikrofonai komutuojami per JTS gamintojo automatinį mikrofonų mikšerį, kuris leidžia eliminuoti nepageidaujamus triukšmus vienu metu palikdamas įjungtą tik vieną iš dviejų mikrofonų. Garso atkūrimas patikėtas AMC PC6 į lubas įleistiems garsiakalbiams, kurie puikiai užpildo klausytojų erdvę ir užtikrina aiškų bei kokybišką garsų atkūrimą.
Žvelgiant iš techninės pusės, sistema yra gana sudėtinga, eiliniam vartotojui ja būtų sudėtinga naudotis, jeigu Audiotonas į pagalbą nepasitelktų Crestron automatizuoto valdymo įrangos, kuri itin supaprastina sudėtingų sistemų kompleksų naudojimą paprastiems vartotojams. Sienoje, visiems matomoje bei patogiai prieinamoje vietoje, akių lygyje Audiotonas sumontavo valdymo panelę-procesorių su dešimtimi laisvai programuojamų mygtukų ir garso reguliatoriumi. Kiekvienas mygtukas turi aktyvumo indikatorių bei apšviestus pavadinimus – tai vartotojui suteikia pakankamai informacijos apie pasirinktus veikimo režimus ar funkcijas. Siekiant padidinti įrangos valdymo patogumą, Audiotonas įdiegė papildomą galimybę įrangą valdyti Apple iPad planšetiniu kompiuteriu. Vartotojas visą sistemą gali valdyti intuityvia vartotojo sąsaja, be jokių laidų. Vartotojui tereikia spustelėti vieną mygtuką ir visa sistema paruošiama darbui: įjungiamas stacionarus kompiuteris, mikrofonų mikšeris, vaizdo procesorius, garso stiprintuvas, vaizdo projektorius ir automatiškai sukomutuojama reikalinga vaizdo įvestis. Sistemos darbas taip pat užbaigiamas vieno mygtuko paspaudimu – visa įranga yra išjungiama automatiškai.
Recepcijos erdvėje Audiotonas įrengė vaizdo sieną iš keturių NEC X464UNV FHD raiškos monitorių, kurie sumontuoti specialiai projektuotoje sienos nišoje. Monitoriai sumontuoti vertikaliai (angl. portrait), vaizdas formuojamas be jokių papildomų įrenginių – monitoriai turi integruotą vaizdo sienos opciją.
Įdiegta sistema yra puiki įmonės investicija į produktyvų bei kokybišką darbuotojų darbą, kai yra poreikis daryti prezentacijas, vesti mokymus ar dalyvauti vaizdo konferencijose.