Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus

Atnaujintame Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje įrengta moderni renginių ir parodų salė, kurioje bus galima rengti įvairaus formato renginius. Salėje sumontuota diskretiška, tačiau išskirtinės kokybės įgarsinimo sistema, tam buvo pasirinktos Martin Audio CDD6  asimetrinio kryptiškumo akustinės sistemos bei kompaktiška Martin Audio SX112 žemųjų dažnių akustinė sistema. Kadangi siekėme išlaikyti salės architektūrinį vientisumą,  žemųjų dažnių akustinę sistemą sumontavome virš pakabinamų lubų.  Renginių vedimui taip pat skirti du profesionalūs skaitmeniniai SHURE SLXD serijos radijo mikrofonai.

Salės mikrofonų ir muzikos garsas yra valdomas automatiškai veikiančiu Biamp multifunkciniu signalų procesoriumi. Muziejaus darbuotojai visus reikiamus pakeitimus atlieka sienoje sumontuotu Biamp valdikliu – toks sistemos valdymas yra maksimaliai supaprastintas ir nereikalaujantis specifinių žinių. Be to, šį Biamp procesorių pritaikėme ir salės vaizdo ekranų valdymui, todėl ta pačia sienine panele valdomas ne tik salės garsas, bet ir dviejuose didelio formato Samsung ekranuose rodomas vaizdas.

Atnaujinimo sulaukė ir muziejaus fojė – čia sumontavome 2×2 formato, 4K raiškos vaizdo sieną iš  didelio formato berėmių NEC gamintojo vaizdo monitorių. Visų keturių vaizdo monitorių spalvinės gamos yra sukalibruotos išoriniu kalibravimo įrenginiu po sumontavimo. Vaizdo sienos turinys valdomas muziejaus administratorių, panaudojant BrightSign vaizdo grotuvą su specialia programine įranga, leidžiančia nesudėtingai programuoti vaizdo transliacijos tvarkaraštį. Taip pat vaizdo ekranai atsidūrė ir į Laisvės alėją atsiveriančiuose languose, kad informacija apie muziejaus veiklą būtų matoma ir praeiviams.