„Shopify“/“Oberlo“ biuras Vilniuje

Vienas geriausių įvertinimų – tarptautinių kompanijų pasitikėjimas – „Shopify“/“Oberlo“ istorija

„Oberlo“ biuras Vilniuje, Upės g. 21, Vilnius

Kiek daugiau nei prieš pusantrų metų Kanados elektroninės prekybos milžinė „Shopify“, įsigijusi lietuvišką startuolį „Oberlo“, savo naujojo biuro Vilniuje įrengimui pasirinko UAB „Audiotonas“ siūlomus sprendimus.

Pasitikėjimą lėmė ne tik didelė patirtis AV sistemų biurams projektavimo ir diegimo srityje, bet ir platus produktų bei sprendimų krepšelis.

Įdiegtų sprendimų pamatas – Crestron gamintojo įranga, pasižyminti patikimumu, inovatyvumu bei plačiomis galimybėmis realizuoti užsakovo technines užduotis.

Naujame „Oberlo“ biure buvo įdiegta Crestron kambarių rezervavimo sistemą, įrangos centralizuoto valdymo sistema bei Crestron DigitalMedia įrenginių pagrindu suprojektuota ir įdiegta „livestream“ sistema užtikrinanti vaizdo ir garso signalų perdavimą, transliavimą bei įrašymą.

Viena iš diegtų sistemų funkcijų – vaizdo konferencijos, tam buvo pasirinkta ZOOM platforma bei panaudoti profesionaliam naudojimui skirti monitoriai bei sertifikuoti AV įrenginiai. Buvo sukurti ZOOM Room kambariai, užtikrinantys kokybišką pasiklabėjimą su nutolusiais pašnekovais bei prezentacijų rodymo lokaliai galimybę.