Pergalingi garsai Kėdainių arenoje

Kėdainių arena, J. Basanavičiaus g. 1a, Kėdainiai

2013 metais oficialiai atidaryta Kėdainių arena – daugiafunkcinis sporto ir pramogų kompleksas tarp Kėdainių stadiono ir Nevėžio upės. Kėdainių arena puikiai atlieka sporto mokyklos funkciją – salė lengvai transformuojama į krepšinio, futbolo, tinklinio aikštę ar bokso ringą. Vakarais ir savaitgaliais arenoje pastoviai rengiami įvairūs sporto ir kultūros renginiai, čia žaidžia Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubas. Arenoje krepšinio rungtynes gali stebėti 2200 žiūrovų, koncertus, spektaklius ir kitus renginius gali stebėti iki 3000 žiūrovų.

Audiotonas Kėdainių arenoje įrengė pagrindinės erdvės įgarsinimo sistemą. Šioje sistemoje panaudoti naujausi technologiniai sprendimai, signalus perduodant ir apdorojant skaitmeniniu būdu. Kėdainių arenos garso sistema sukomplektuota panaudojant pasaulinio garso gamintojų gaminius: garsiakalbius RCF, stiprintuvus – Martin AudioBiamp garso perdavimo ir valdymo įrenginius.

Audiotonas kartu su partneriais įrengė viso pastato įspėjimo apie gaisrą ir evakuacijos valdymo bei foninės muzikos transliavimo sistemą. Ši sistema leidžia pastatą suskirstyti į 5 įgarsinimo zonas su galimybe valdyti kiekvienos zonos garso parametrus bei transliuoti tekstinius pranešimus ir foninę muziką į pasirinktas zonas. Įrengiant įspėjimo apie gaisrą ir evakuacijos valdymo bei foninės muzikos transliavimo sistemą, buvo panaudoti RCF ir AMC garsiakalbiai, Honeywell Life SafetyBittner Audio ir AMC aktyvinė garso įranga.