Patikimos konferencijų technologijos parodų ir kongresų centre LITEXPO

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės prospektas 5, Vilnius

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO yra didžiausia Baltijos šalyse renginių vieta, kurioje kasmet organizuojama daugiau kaip 20 tarptautinių parodų, keletą užsienio šalių parodų ir Lietuvos įmonių ekspozicijų užsienio parodose, apie 500 konferencijų, seminarų ir kitų įvairių renginių. Siekdamas patenkinti besikeičiančius klientų poreikius, 2009-2010 metais LITEXPO įvykdė konferencijų salių modernizavimo projektą – atnaujino konferencijų salių įrangą bei suformavo atskirą konferencijų centrą.

Projekto įgyvendinimas dalinai buvo finansuojamas iš ES struktūrinių fondų pagal sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemonę „Turizmo paslaugų/produktų įvairovės plėtra ir turizmo paslaugų kokybės gerinimas“.

Audiotonas dalyvavo konferencijų salių modernizavimo projekte pateikdamas bei sumontuodamas modernią garso, vaizdo, apšvietimo ir konferencijų valdymo sistemų technines priemones bei programinį aprūpinimą. Projekto apimtyje atnaujintos devynios konferencijų salės, pateikta mobili meninio scenos renginių apšvietimo įranga, įdiegtos nuotolinių vaizdo ir garso konferencijų bei transliavimo sistemos.