Kauno Technologijos Universiteto multifunkcinė erdvė su integruota biblioteka

2022 m. kovo mėnesį Kauno Technologijos Universitetas pristatė šiuolaikišką darbui ir mokymuisi skirtą multifunkcinę erdvę su integruota biblioteka. Audiotonas šiame projekte dalyvavo įrengiant audiovizualines sistemas renginių erdvėje, taip pat įdiegė modernią patalpų rezervacijos atvaizdavimo sistemą.

Amfiteatrinėje renginių erdvėje įrengtas didelis projekcinis ekranas su NEC vaizdo projektoriumi, Martin Audio gamintojo įgarsinimo sistema su CDD serijos garsiakalbiais, taip pat automatizuoto valdymo sistema Crestron. Net pirmą kartą besinaudojantys salės įranga, vieno mygtuko paspaudimu liečiamame ekrane, dėstytojai, studentai ar svečiai gali parengti salės įrangą darbui. Taip pat ši sistema valdo salės šviesas ir užuolaidas.
Kadangi pastate įrengta daug posėdžių-komandinio darbo salių, buvo būtina įdiegti sprendimą salių užimtumo suvaldymui, naudotojų ir svečių informavimui. Buvo pasirinkti inovatyvūs ir energiją tausojantys elektroninio rašalo (E Ink) technologijos ekranai Joan. Net 13″ dydžio ekranai gali atvaizduoti iki 9 kambarių užimtumą, o viena įkrova baterija gali veikti iki vienerių metų. Prietaiso instaliacijai nereikia jokių laidų, pakanka Wifi tinklo, o ekraną galima tiesiog prilipinti prie stiklo pertvaros specialaus dvipusio lipnaus-magnetinio laikiklio pagalba. Registratūroje ir prieigose buvo įrengti didelio formato ekranai, atvaizduojantys bendrą visų salių užimtumo informaciją.

Daugiau informacijos apie šiame projekte panaudotą įrangą:

https://getjoan.com/shop/joan-13/
https://martin-audio.com/products/loudspeakers/cdd8
https://www.crestron.com/Products/Control-Surfaces/Touch-Screens/Medium-Touch-Screens/TSW-770-B-S
https://www.sharpnecdisplays.eu/p/eeme/en/products/details/t/projectors/laser-projectors/rp/pa804ul.xhtml