Išmani renginių salė studentams

Atsižvelgiant į vis didėjančius studentų poreikius ir imlumą technologijoms Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, renovacijos metu, buvo atnaujinta pagrindinė renginių salė. UAB Audiotonas pasiūlė technologiškai pažangią garso ir apšvietimo įrangą bei sprendimus panaudojant pasaulyje pripažintų gamintojų gaminius.

Renkantis garso sistemą buvo atsižvelgta į racionalų vietos panaudojimą ir estetinį vaizdą. Nesant galimybės sumontuoti žemų dažnių garsiakalbius, buvo parinkta siauro kampo, nedidelių matmenų RCF akustine sistema, kuri geba atkurti žemus dažnius nuo 45 Hz. Toks sprendimas užtikrina aukštą kalbos suprantamumą konferencijų metu ir neapriboja muzikinių pasirodymų galimybės.

Apšvietimo sistemą salėje sudaro statiniai MJL LED prožektoriai atmosferos sukūrimui, baltos šviesos prožektoriai veidams išryškinti ir judantys Clay Paky Wash tipo prožektoriai įvesti gyvybės į renginį. Chamsys Q serijos apšvietimo valdymo sistema yra intuityvi ir paprastai valdoma. Buvo suprogramuotos „scenos“ įvairaus tipo renginiams, o tai leis valdyti apšvietimą ir neturint specifinių žinių.

Vaizdo sistemą sudaro lazerinis projektorius ir 4 metrų pločio motorizuotas ekranas su galimybę vaizdą projektuoti iš galinės pusės, taip išvengiant galimų šešėlių. Dedikuota vaizdo matrica leis transliuoti vaizdą iš tribūnos, scenos ar operatoriaus vietos scenos gale neatliekant papildomų laidų perjungimų.

Visa garso ir apšvietimo įranga apjungta ir automatizuota. Tribūnoje sumontuotas stacionarus mikrofonas ir Crestron sistemų valdymo panelė. Toks sprendimas leidžia valdyti salės sistemas tiesiai iš tribūnos ir nereikalauja papildomo personalo renginio metu. Salės automatizacija apima ne tik mikrofonų įjungimus, bet ir projektoriaus, ekrano, garso, žaliuzių, salės šviesų, LED juostų valdymą. O dedikuotas Biamp Tesira garso procesorius automatiškai sureguliuos mikrofonų jautrumą ir „iškirps“ pašalinį triukšmą.