Atstatytoje bažnyčioje – tikintieji džiaugiasi kokybišku ir raiškiu garsu

Šv. Onos bažnyčia  Alvito kaime pasižymi išskirtine architektūra ir jaukumu. Tačiau sudėtinga architektūra kelia didžiulius iššūkius norint kokybiškai įgarsinti apeigas – nepageidaujami atspindžiai nuo ovalių sienų ir išgaubtas stogas labai apsunkina garsų suvaldymą tokioje aplinkoje.

Pagrindinei erdvei panaudojome mikro-linijinius masyvus iš Martin Audio gamintojo – O-Line modelį. Mikrofonai – Shure gamintojo. Jų viso yra net 9 vnt., ir jie visi veikia vienu metu. Tačiau garso operatorius čia nereikalingas – jo vaidmenį atlieka skaitmeninis signalų procesorius (DSP) iš Biamp gamintojo. Audiotono garso specialistai kruopščiai suprojektavo akustinių sistemų modulių vietas, jų kampus, suderino dažnines ir fazines charakteristikas, kad tikintieji galėtų puikiai suprasti ką kalba kunigas ir svečiai – ramiai klausyti pamokslo neįtempę ausų ir tuo pačiu mėgautis bažnyčios choro atliekamomis giesmėmis, dėka JTS gamintojo chorinių mikrofonų.

Kviečiame ir Jus kreiptis į Audiotono specialistus, jei turite akustiškai sudėtingą erdvę ir norite turėti geriausią įmanomą įgarsinimo rezultatą, panaudojant racionalius sprendinius iš mūsų nomenklatūros bei mūsų garso specialistų žinias.