Profesionalūs sprendiniai Skype vaizdo konferencijoms
Šiandien įmonių ir organizacijų pasitarimo kambariai ir posėdžių salės nebeįsivaizduojamos be garso ir vaizdo konferencijų įrangos. Plačiausiai dabar naudojami programiniai konferencijų sprendimai – Microsoft Skype for Business (Microsoft Lync®), Microsoft Skype®, Citrix GoToMeeting®, Cisco WebEx®, Google Hangouts™ ir kitos programos. Deja nešiojamo kompiuterio, internetinės vaizdo kameros ir integruoto mikrofono neužtenka jei konferencijoje nori dalyvauti daugiau nei 1-2 dalyviai, o ką jau bekalbėti, jei poreikis dalyvių skaičiui salėje yra 10 ar 30. Pagrindinė problema, su kuria susiduriama šiose sistemose – tinkamas salės garso nuėmimas ir apdorojimas.
UAB „Audiotonas“ siūlo profesionalius vaizdo konferencijų įrangos sprendinius tiek mažoms, tiek ypatingai sudėtingoms ir didelėms salėms, išsprendžiančius visas problemas.
Mažų salių įranga
Mažose salėse rekomenduojame naudoti analogų rinkoje neturintį Biamp Devio vaizdo ir garso konferencijų sistemą.
Biamp Devio yra aukštos kokybės garso ir vaizdo konferencijų sprendimas nedidelėms erdvėms, leidžiantis žmonėms bendrauti ir bendradarbiauti populiariausiomis vaizdo konferencijų programomis, tokiomis kaip Microsoft Skype for Business ir kt. Devio prie kompiuterio prijungiamas tik vienu USB 3.0 kabeliu ir leidžia vartotojui perduoti ne tik vaizdą į monitorių, bet naudotis išorine USB kamera, mikrofonų masyvais ir garso sistema, kuri gali būti jungiama tiesiai prie Devio įrenginio – jame yra integruotas 20W galios stiprintuvas. Komplekte esantis mikrofonų masyvas gali būti pastatomas ant stalo arba nuleidžiamas nuo lubų, išmanusis mikrofonas panaudodamas Devio įrenginyje integruoto skaitmeninių signalų procesoriaus specialius algoritmus, seka kalbantįjį patalpoje, tokiu būdu užtikrinama nepriekaištinga kalbančiojo garso kokybė – eliminuojami pašaliniai nepageidaujami garsai. Devio galima panaudoti ir didesnėse salėse – yra galimybė prijungti papildomą mikrofonų masyvą. Didelėms organizacijoms svarbi įrenginio funkcija – nuotolinis įrenginio būsenos stebėjimas ir valdymas per SNMP ar centralizuoto administravimo programinę įrangą. Daugiau informacijos apie Biamp Devio rasite čia: https://www.biamp.com/products/devio
Nedidelėse salėse, kur reikalingas papildomas funkcionalumas, siūlome Cestron Mercury garso ir vaizdo konferencijų įrenginį:
Jis veikia kaip VoIP telefonas, kaip Skype (ar kitos programinės įrangos) USB mikrofonas ir galingas garsiakalbis arba kaip belaidė Bluetooth garso sistema su mikrofonu, prie jo prijungiant nešiojamąjį kompiuterį. Įrenginys turi integruotą naujausios kartos belaidžių prezentacijų sistemą „Airmedia“, leidžiančią į monitorių perduoti aukštos raiškos turinį iš bet kokio mobilaus įrenginio. Kadangi įrenginys turi integruotą garso apdorojimo procesorių, jis užtikrina nepriekaištingą garso kokybę akustiškai sudėtingose patalpose. Crestron Mercury gali būti komplektuojamas su papildomais mikrofonais didelių salių garso nuėmimui. Įrenginys turi didžiulį lietimui jautrų ekraną, kuriame gali būti atvaizduojama informacija iš patalpų rezervavimo sistemos (Microsoft Exchange® arba Crestron Fusion®), pateikiama labai aiški instrukcija vartotojui, kaip naudotis sistema, renkamas pašnekovo numeris, valdomas salės monitorius. Įrenginys turi integruotą patalpos užimtumo daviklį, kurį galima panaudoti sistemos automatizavimui ar kambario naudojimo statistikai registruoti. Įrenginys komplektuojamas su Logitech internetine kamera, tačiau prie jo gali būti prijungta bet kuri kita kamera. Didelėms organizacijoms svarbi įrenginio funkcija – nuotolinis įrenginio būsenos stebėjimas ir valdymas per SNMP ar apsaugotą internetinę sąsają.
Daugiau informacijos rasite čia: https://crestron.com/Products/Featured-Solutions/Mercury
Didelių salių įranga
Sudėtingose ir didelėse vaizdo ir garso konferencijų salėse siūlome naudoti kompanijos Biamp garso apdorojimo procesorius ir mikrofonus.
Savo klientams siūlome Biamp TesiraForte garso apdorojimo procesorius. Šie įrenginių pagalba galima realizuoti sudėtingiausias užduotis – tinkamai apdoroti garsą itin didelėse salėse, turėti kelias apjungiamų salių ar perstatomų baldų konfigūracijas, automatizuojant garso parametrų pasikeitimą pasikeitus salės išdėstymui. Kompanija Biamp taip pat siūlo išmanius mikrofonus su „Beamtracking“ technologija. Daugiau informacijos rasite čia: https://biamp.com/products/tesira ir https://biamp.com/products/tesira-microphones .
Aukščiausio lygio instaliacijoms siūlome pažangiausius rinkoje Shure Microflex Advanced išmanius mikrofonų masyvus:
SHURE Microflex Advance – lankstūs ir modernūs išmanieji mikrofonų masyvai, kurie puikiai įsikomponuoja į modernų interjerą ir tuo pačiu preciziškai priima žmogaus balsą. SHURE Microflex Advance išmanieji įrenginiai naudoja naujai patentuotą technologiją, leidžiančią iš esmės pakeisti balso priėmimo aprėpties zoną: galima lengvai suformuoti individualias kryptingumo charakteristikas trimatėje erdvėje pagal norimas aprėpties zonas ir prisitaikyti prie įvairios konfigūracijos patalpų bei kitų architektūrinių patalpos savybių. Aukščiausios kokybės ir maksimalaus lankstumo instaliacijose užtikrinimui, garso signalai iš mikrofonų perduodi DANTE formatu. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.shure.com/americas/microflex-advance
Kviečiame susisiekti su UAB „Audiotonas“ specialistais, kurie plačiau papasakos apie siūlomus sprendinius, atsakys į klausimus ir suprojektuos tinkamai veikiančią vaizdo ir garso konferencijų sistemą.