Audiotonas pradeda bendradarbiavimą su valdymo sistemų gamintoju CUE

Audiotonas pradeda bendradarbiavimą su CUE System kūrėjais ir gamintojais iš Čekijos respublikos – įmone CUE. Ši kompanija kuria IP protokolais veikiančią aparatinę ir programinę įrangą įvairiems pastatų automatizavimo ir valdymo sprendimams, ypatingą dėmesį skiriant įrangos išvaizdai ir stiliui, taip pat patogiam valdymui.

Cue System valdymo sistemą sudaro platus asortimentas valdymo panelių, išskirtinio dizaino panelės su liečiamais ekranais, sieniniai valdikliai, taip pat daugybė įvairių kontrolerių ir įrangos sąsajų.

Be aparatinės įrangos, CUE taip pat siūlo į sistemos valdymą integruojamą programinę įrangą, veikiančią Apple iOS, Android, ir Microsoft Windows aplinkose.

Siekiant palengvinti sistemų kūrėjų darbą, siūloma Cue Visual Composer – galingas įrankis, leidžiantis nesudėtingai adaptuoti sistemos grafinę vartotojo sąsają pagal užsakovo vizualinį identitetą.

Cue System įranga gali būti naudojama apjungiant įvairių gamintojų įrangos valdymą ir universaliai pritaikoma namų teatrams ar namų automatizavimui, vaizdo konferencijų salėms, apsaugos, ŠVOK įrangos valdymui. CUE įranga veikia įvairiomis sąsajomis, tokiomis kaip IP, RS-232/422/485, KNX, DMX512, DALI, EnOcean, relinis valdymas, IR siųstuvais ir imtuvais, įprastais signalo įėjimais ir išėjimais, A/D konvertuotais signalais, valdymu kintančia įtampa ir pan. Tai leidžia įrangą panaudoti ne tik su naujausiomis technologijomis, bet ir pritaikyti senesnių standartų ar nestandartinės įrangos valdymui.

Tapdami CUE atstovais savo klientams galime pasiūlyti visą CUE System produkcijos gamą, tad susisiekite su Audiotono vadybininkais dėl kainodaros ir įrangos pristatymo sąlygų.