Pardoda „Mokykla 2022“ Litexpo

Šių metų parodoje „Mokykla 2022″ UAB Audiotonas kolektyvas turėjo galimybę sudalyvauti, pabendrauti ir pristatyti naujausias technologijas skirtas hibridiniam mokymui bei aktų salių audiovizualines technologijas.

Hibridiniai mokymai jau įleido šaknis mūsų rinkoje. Akivaizdu, kad vartotojai jau yra išbandę įvairiausią hibridinių mokymų įrangą ir pamažu pradeda atsirinkti, kas yra patogu naudoti, o kas – problematiška. Vienas iš dažniausiai girdėtų nusiskundimų buvo „sudėtingas valdymas/prijungimas, per daug įrangos“. Todėl mes orientavomės į kuo paprastesnius sprendimus, neapkraunant vartotojo galybėmis prietaisų ir prijungimų. Mes siūlome suderintas ir išbandytas sistemas, kurių prijungimui užtenka vieno laido ir jokio papildomo konfigūravimo.

Hibridine klase

Aktų salės technologijos. Galbūt atrodo, kad užtenka įsigyti šviesos ir garso prietaisus, kad pagyvinti aktų salę ir renginius joje – tačiau to neužtenka. Dažnai susiduriame su problema, kad mokymo įstaigose nėra dedikuoto garso operatoriaus ar meninio apšvietimo specialisto. Kaip taisyklė, visas technikos ūkis būna perleidžiamas į IT specialisto rankas.

Aktu sale technologijos

Sprendžiant šią problemą, mes naudojame vienus iš rinkos lyderių automatizacijoje – #Crestron ir #Biamp procesorius ir valdiklius. Jų pagalba mokymo įstaigoje, aktų salėje ar konferencijų centre galime iš anksto suprogramuoti įvairius scenarijus ir intuityvų jų valdymą planšetėje. Kadangi kiekvienos organizacijos poreikiai skirtingi – yra sukuriamas individualus valdymas pagal poreikius, kurio pagalba galima pravesti visus renginius toje erdvėje be papildomo personalo. Ši valdymo sistema apima ne tik šviesą, garsą, projektorių, ekraną, užuolaidas, bevielius mikrofonus bei darbinio apšvietimo valdymą, bet ir taupo laiką bei žmogiškuosius resursus.

Audiotonas litexpo paroda

 

Džiaugiamės galimybe pasimatyti akis į akį su savo klientais ir proga pademonstruoti technologijas, kurios sprendžia problemas. Iki susitikimo!