Unikali akustinė sistema su Triaxial technologija

Martin Audio THS yra unikali point-source tipo akustinė sistema, pasiekianti 135 dB garso slėgį. Sistemoje naudojamas didelį garso slėgį sukuriantis bendraašis trijų juostų garsiakalbis, kuris užtikrina ne tik didelį garso slėgį, bet ir itin platų atkuriamų dažnių diapazoną. Sistema idealiai tinka klubams ir kitoms instaliacijoms, kur reikalingas didelis garso slėgis iš kompaktiškos akustinės sistemos.

ths-nogrille-300x300Santykinai nedideliame trapecijos formos korpuse panaudojus naujovišką trijų juostų garsiakalbį užtikrinamos geresnės dažninės savybės, nes visi dažniai atkuriami vienoje ašyje, taip išvengiant fazinių iškraipymų, kurie būna įprastose sistemose, naudojančiose atskirus garsiakalbius kiekvienai juostai.

Naudojant THS kartu su kompaktiška Martin Audio SX serijos žemų dažnių akustine sistema, gaunama nedidelių gabaritų 4 juostų akustinė sistema su dar gilesniu ir galingesniu žemų dažnių atkūrimu.

Trijų juostų THS akustinė sistema skirta naudoti bi-amp režimu, o galios paskirstymas tarp aukštų ir vidutinių dažnių atliekamas pasyvaus krosoverio dėka.

Triaxial akustinės sistemos garsiakalbį sudaro 15 colių žemų dažnių difuzorius su 4 colių rite, už jos stovi 4 colių vidutinių dažnių ir 2.5 colio aukštų dažnių difuzoriai, išdėstyti vienoje ašyje. Vidutiniai ir aukšti dažniai pereina iš garsiakalbio galinės dalies į priekinį 85° x 50° ruporą, kurio kryptingumas gali būti keičiamas pagal akustinės sistemos montavimo kryptį. Taip išgaunama fazinių iškraipymų neturinti vienalytė garso banga ir labai didelis garso slėgis.

Kitos naujienos

Shure NEXADYNE: „tas vienintelis“ mikrofonas koncertuojantiems muzikantams

Naujoji Nexadyne™ dinaminių vokalinių mikrofonų serija iš Shure turi neprilygstamą skambesį, raiškumą ir toninių charakteristikų pastovumą nepriklausomai nuo patalpos, kurioje koncertuojama, akustinių savybių. Shure tiki, jog Nexadyne mikrofonai taps nauju standartu gyvos muzikos renginiuose. Naujoji Revonic™ technologija Revonic technologija naudoja ne vieną, o dvi akustiškai tarpusavyje suderintas garso membranas, veikiančias drauge. Tai didelis žingsnis dinaminių mikrofonų srityje, […]

Kompaktiški 1U dydžio 8 kanalų instaliaciniai stiprintuvai iš Blaze

Blaze 1U stiprintuvų serija sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinių garso sistemų montuotojų poreikius. Įrenginiai pasižymi itin kompaktišku dizainu, galimas įvairus galios pasirinkimas iki 1000W. Stiprintuvai skirti naudoti ir su mažos varžos, ir aukštos įtampos garsiakalbių linijomis (atitinkamai nuo 4Ω iki 16Ω ir 70V / 100V). Stiprintuvai taip pat turi automatinę galios paskirstymo technologiją, leidžiančią efektyviai išnaudoti […]

AVer lubinė pokalbių garso sistema bet kokio dydžio erdvėms

Patobulinkite savo konferencinių pokalbių garsą su AVer FONE700 lubose montuojama išmania garsiakalbių ir mikrofonų sistema. FONE700 garso sistema puikiai suderinama su kitais AVer gaminiais, ir gali atlikti iki dviejų kamerų, vaizdo ekrano, išorinių garsiakalbių valdymo funkciją. Tokiu būdu gaunamas vieningas visos konferencinės įrangos sistemos veikimas ir valdymas, o visa ši vaizdo ir garso sistema prie kompiuterio prijungiama […]