Shure NEXADYNE: „tas vienintelis“ mikrofonas koncertuojantiems muzikantams

Naujoji Nexadyne™ dinaminių vokalinių mikrofonų serija iš Shure turi neprilygstamą skambesį, raiškumą ir toninių charakteristikų pastovumą nepriklausomai nuo patalpos, kurioje koncertuojama, akustinių savybių. Shure tiki, jog Nexadyne mikrofonai taps nauju standartu gyvos muzikos renginiuose.

Naujoji Revonic™ technologija

Revonic technologija naudoja ne vieną, o dvi akustiškai tarpusavyje suderintas garso membranas, veikiančias drauge. Tai didelis žingsnis dinaminių mikrofonų srityje, nes dabar kurdami mikrofonus inžinieriai gali išgauti žymiai dinamiškesnį ir raiškesnį garsą, tuo pat metu iki minimumo sumažinant pašalines vibracijas, triukšmus ir nuo scenos mikrofoną pasiekiančius garsus (angl. sound bleed).

Visi šie technologijos privalumai leido sukurti tokį dinaminį mikrofoną, kuris pastebimai pagerina jausmą scenoje tiek muzikantams, tiek renginių garso operatoriams.

Atlikėjai galės pajausti iki tol negirdėtai švarų garsą scenoje, nes mikrofonas visuomet savaime subalansuoja skambesį eliminuojant scenos ar patalpos akustines savybes, taip pat Nexadyne mikrofonai turi išskirtinai žemą triukšmo lygį laikant mikrofoną rankoje – technologijos dėka šios vibracijos tiesiog eliminuojamos dvigubą membraną turinčioje kapsulėje.

Renginių garso operatoriai taip pat pajus akivaizdų skirtumą, nes su Nexadyne nebereikia nuolatinių EQ korekcijų – mikrofonas optimizuojasi prie akustinio fono ir iškart atiduoda geriausią ir natūraliausią skambesį.

Pastovus ir natūralus skambesys

Taigi kaip visa tai veikia? Naudojant Revonic technologijos mikrofono kapsulę su dviem garso membranomis pašaliniai triukšmai yra sumažinami dar mikrofone, todėl žymiai pagerinama garso kokybė dar prieš atiduodant signalą į garso pultą. Mikrofonu imamas garsas yra geriau izoliuotas, aiškesnis, taip pat dvi membranos leido Shure inžinieriams išgauti dar geresnes dažnines mikrofono charakteristikas, labai tolygų kryptingumą bei reikšmingai sumažinti iš rankenos persiduodančias vibracijas.

Šiuo metu Shure pristato dvi Nexadyne vokalinių mikrofonų versijas: standartinio cardioid bei siauresnio supercardioid kryptingumo.

Mikrofoninės kapsulės belaidėms sistemoms

Shure taip pat rinkai pristato belaides Nexadyne mikrofonines kapsules, skirtas naudoti su belaidėmis sistemomis Axient Digital, ULX-D, QLX-D ir SLX-D, jas taip pat bus galima naudoti su bet kuriuo Shure belaidžiu siųstuvu, kuriam galima keisti kapsulę. Mikrofonines kapsules bus galima įsigyti juodos arba nikelio spalvos, cardioid ar supercardioid kryptingumo.

Kitos naujienos

Dažniausi sprendimai sudėtingiems HDMI signalų perdavimo uždaviniams

Vaizdo signalo perdavimas tarp grotuvo ir ekrano ar projektoriaus – nėra paprasta užduotis. Dažniausiai problemų nekyla tik tuo atveju, jei abu prietaisai yra šalia vienas kito, naudojami trumpi kabeliai. Problemos iškyla kuomet reikia vaizdą perduoti didesniu atstumu, ar norima signalus išskirstyti ar modifikuoti. Savo klientams siūlome Australijos gamintojo Blustream įrangą, kuri skirta profesionaliam darbui su vaizdo signalais […]

Crestron AirMedia® sistemos belaidėms prezentacijoms ir konferencijoms

Bet kurią erdvę pritaikykite virtualiems susitikimams Crestron AirMedia® belaidė technologija skirta patogiam vaizdo susitikimų ar konferencijų valdymui. įdiegus sistemą biuro erdvėse, bet kuri patalpa su vaizdo ekranais ar projektoriai gali būti naudojama ir vaizdo susitikimams ar pristatymams. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti ne tik įprastas susitikimų erdves ir sales, bet ir visas kitas vietas su vaizdo […]

Unikali akustinė sistema su Triaxial technologija

Martin Audio THS yra unikali point-source tipo akustinė sistema, pasiekianti 135 dB garso slėgį. Sistemoje naudojamas didelį garso slėgį sukuriantis bendraašis trijų juostų garsiakalbis, kuris užtikrina ne tik didelį garso slėgį, bet ir itin platų atkuriamų dažnių diapazoną. Sistema idealiai tinka klubams ir kitoms instaliacijoms, kur reikalingas didelis garso slėgis iš kompaktiškos akustinės sistemos. ths-nogrille-300x300Santykinai […]