Naujoji SHURE MOTIV produktų serija

Skaitmeniniai MOTIV serijos mikrofonai užtikrina sklandų ir patogų darbą, lengvai įdiegiami ir patogiai naudojami. Specialiai suprojektuoti kilnojamam,“plug and play“ garso įrašymui tiesiogiai prijungiant prie Apple IOS, Mac ar PC įrenginių ir nedarant jokios žalos įrašomo garso kokybei.

MV7

„Shure MV7“ yra profesionalios kokybės USB, tinklalaidžių mikrofonas, skirtas profesionaliems įrašams ir gyvoms transliacijoms namuose ar studijoje.
Galimos įrenginio spalvos: juoda ir sidabrinė

Plačiau https://www.shure.com/en-EU/products/microphones/mv7

.

..

.

.

.

.

MV5C

Vaizdo konferencijos ir darbas iš namų tampa įprastu dalyku. Būkite užtikrinti su naujuoju Shure MV5C namų biuro mikrofonu. Garsas skambės profesionaliai, o Jūsų balsas bus aiškiai girdimas svarbių virtualių susitikimų, pristatymų ar pranešimų metu

Plačiau https://www.shure.com/en-EU/products/microphones/mv5c

.

.

.

.

.

.

.

MV51

„Shure MV51“ yra profesionalios kokybės USB kondensatorinis mikrofonas, idealiai tinkantis įrašams namuose, tinklalaidžių transliacijoms, vaizdo konferencijoms įgarsinti.

Patrauklus ir patvarus dizainas su reguliuojama atrama leidžia įrenginį naudoti padėjus ant įvairių paviršių,   gali būti montuojamas ant mikrofono stovo. Liečiamas ekranas suteikia galimybę valdyti mikrofono stiprumą, ausinių lygį, programų režimus ir nutildymą.

Plačiau https://www.shure.com/en-EU/products/microphones/mv51

Panaudojimo galimybės: https://shure.widen.net/s/82bqwtmv8b

.

.

.

.

.

.

MV88/A

„Shure MV88“ yra profesionalios kokybės kondensatorinis mikrofonas, jungiamas tiesiai į „Apple iOS“ įrenginius naudojant „Lightning“ jungtį. Dviejų mikrofono kapsulių yra išdėstymas ir konfigūracija leidžia fiksuoti įvairius garso šaltinius, įskaitant muziką ir kalbą. Įrenginys skirtas žurnalistams, vlogeriams ir muzikantų įrašams.

Plačiau https://www.shure.com/en-EU/products/microphones/mv88

Panaudojimo galimybės: https://shure.widen.net/s/qsvqdglz97; https://shure.widen.net/s/tnhfmtttkh

.

.

.

.

.

.

.

MV88+ Video Kit

MV88+ Video Kit yra profesionali mobiliojo įrašymo įranga, skirta aukštos kokybės vaizdo ir garso įrašams. Į paketą taip pat įeina „Manfrotto PIXI“ trikojis stovas, telefono ir mikrofono laikiklis, USB-C ir „Lightning“ laidai.

Plačiau https://www.shure.com/en-EU/products/microphones/mv88plus

.

.

.

.

.

.

.

MV5

„Shure MV5“ mikrofonas jungiamas tiesiogiai prie kompiuterio ar mobiliojo prietaiso per USB arba „Lightning®“ jungtis. Idealiai tinka įrašams namuose, tinklalaidžių transliacijoms.

MV5 turi iš anksto numatytus balso ir instrumentų įrašymo režimus, kad būtų galima greitai ir lengvai sukonfigūruoti.
Galimos mikrofono spalvos: juoda ir pilka.

Plačiau https://www.shure.com/en-EU/products/microphones/mv5

Panaudojimo galimybės: https://shure.widen.net/s/fzfjvcbx8n; https://shure.widen.net/s/nmkzkwvwhp

.

.

.

.

.

.

MVL

„Shure MOTIV MVL“ yra įvairiakryptis kondensatorinis mikrofonas, skirtas naudoti su nešiojamaisiais įrašymo įrenginiais. Prijungus MVL mikrofoną prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ir atidarius įrašymo programas kaip „ShurePlus®MOTIV“, vartotojas gali lengvai užfiksuoti aukštos kokybės garsą. Mikrofonas ideliai tinka interviu, viešų kalbų įrašymui.

Plačiau https://www.shure.com/en-EU/products/microphones/mvl

Panaudojimo galimybės: https://shure.widen.net/s/cwx8lqxdhw

.

.

.

.

.

.

.

MVL

Panaudojimo galimybės:

https://shure.widen.net/s/cwx8lqxdhw

https://shure.widen.net/s/tdf7hvf8qk

.

.

.

.

.

.

APP aplikacija.

Daugiau informacijos apie produktus: https://www.shure.com/en-ASIA/go/motiv-mic/en/overview/