Efektyvūs ir energiją taupantys sprendimai scenos apšvietimui

Pastaruoju metu visuomenės gyvenime, tikėtina ir daugelyje kultūros bei švietimo įstaigų veikloje vis svarbesnis klausimas yra ne tik kokybiškų renginių organizavimas, bet ir galimybės taupyti energijos ir veikloje naudojamų įrenginių eksploatacijos išlaidas. Viena iš efektyviausių priemonių – elektros sąnaudų mažinimas keičiant scenos apšvietimo prietaisus su kaitrinėmis ir halogeninėmis lempomis į modernius šviestuvus su LED šviesos šaltiniais.

Jeigu Jūsų scenoje vis dar naudojami seno tipo apšvietimo prožektoriai su 500W ar 1000W halogeninėmis lempomis (tokie kaip PAR-64 ar PC, Fresnel ar Profile prožektoriai), rekomenduojame juos pakeisti lygiaverčiais ir daugiafunkciniais šiuolaikiškais prožektoriais su LED šviesos šaltiniais, kurių sunaudojama elektros galia yra kelis kartus mažesnė, o šviesos srautas yra lygiavertis arba didesnis.

Nauji prožektoriai turi ir kitų svarbių privalumų – dėl LED technologijos ilgaamžiškumo nereikia periodiškai pirkti ir keisti elektros lempų, šviesos filtrų (dauguma LED šviestuvų gali šviesti bet kokia nustatyta spalva), sumažėja papildomų valdymo įrenginių ir kabelių kiekiai, mažesni energijos nuostoliai, šie prožektoriai generuoja pastebimai mažiau šilumos, paprastesnis prožektorių valdymas juos tiesiogiai jungiant prie DMX tinklo.  Prožektorius su aukštesnio lygio apsauga galima naudoti net lauko sąlygomis, nebijant, kad jiems pakenks lietus.

Kreipkitės į Audiotono specialistus – pateiksime individualų pasiūlymą apšvietimo sistemos atnaujinimui, įskaitant ir sumontavimo darbus. Daugelį prietaisų turime savo sandėlyje, galime juos pademonstruoti Jūsų įstaigos scenoje arba mūsų įmonės demonstracijų kambaryje.