Crestron Flex vaizdo konferencijų įranga

2021 m. pristatyta atnaujinta Crestron Flex vaizdo konferencijų įrenginių gama –  nuo stalinio telefono su MS Teams programine įranga iki integruojamo komplekto didžiausioms vaizdo konferencijų salėms. Pristatydamas šiuos produktus gamintojas siunčia paprastą žinutę: „Hear every word, see everyone – clearly“ (vert. iš anglų k. „Aiškiai girdėkite kiekvieną žodį ir matykite visus“).

Pagrindinės Crestron Flex produktų savybės:

  • Išskirtinai aukščiausia garso ir vaizdo kokybė tiek lokaliam, tiek nutolusiam vaizdo konferencijos dalyviui;
  • Net 6 skirtingi produktai, parenkami pagal patalpos dydį ir vartotojo reikalavimus;
  • Unifikuota ir aiški MS Teams arba Zoom aplinka visoms sistemoms;
  • BYOD (angl. „Bring your own device“) palaikymas, kuomet vartotojas gali pasirinkti, ar naudojamas dedikuotas vaizdo konferencijų kompiuteris su MS Teams ar Zoom programine įranga, ar prie sistemos prijungiamas nešiojamas kompiuteris su bet kokia kita programine įranga;
  • Į tą pačią valdymo sąsają integruojamos pastato valdymo sistemos – apšvietimas, klimato kontrolė, žaliuzių valdymas;
  • Nuotolinis centralizuotas įrenginių administravimas ir valdymas;

Crestron Flex gamą sudaro:

P-serija: stalinis telefonas su integruota MS Teams programine įranga asmeniniam darbo stalui. Galima rinktis modelį su integruotu mikrofonu ir garsiakalbiu, arba su tradiciniu rageliu. 8″ liečiamame ekrane atvaizduojamas Jūsų kalendorius ir kontaktai.

vaizdo konferencijų įranga

MM-serija: ant stalo padedamas itin kompaktiškas „speakerphone“ tipo konferencinis įrenginys, tinkamas mažiems susitikimų kambariams. Komplektuojamas su itin plataus 150 laipsnių apžvalgos kampo Huddly IQ kamera. 7″ liečiamas valdymo ekranas, gali būti pasirenkamas modelis tik garso konferencijoms, taip pat modelis su integruota MS Teams arba Zoom programine įranga, papildomu BYOD palaikymu nešiojamo kompiuterio prisijungimui.

vaizdo konferencijų įranga

M-serija : didesnė MM serijos versja, su didesniu ir galingesniu „speakerphone“ tipo konferenciniu įrenginiu. Funkcionalumas analogiškas MM serijos įrenginiu, tačiau papildomai gali būti prijungiama iki 2 papildomų mikrofonų, kiekvienas mikrofonas veikia 6 metrų spinduliu. Komplektuojamas su Huddly IQ kamera arba su profesionalia valdoma PTZ kamera.

vaizdo konferencijų įranga

B-serija :  vaizdo konferencijų įrangos komplektas su „soundbar“ tipo garso sistema su integruota Huddly IQ vaizdo kamera ir 10″ ant stalo padedamu liečiamu valdymo ekranu.

C-serija : integracinis Crestron Flex įrangos komplektas, skirtas instaliacijoms sudėtingose modulinėse salėse ar posėdžių kambariuose, kuomet panaudojama tose erdvėse jau esanti įgarsinimo ir vaizdo filmavimo įranga. Galima komplektuoti su bet kurio kito gamintojo vaizdo kamera, mikrofonais ir garso apdorojimo sistema. Komplektą sudaro 10″ ant stalo padedamas liečiamas valdymo ekranas,  taip pat instaliacijai paruoštas „šasi“ su dedikuoti MS Teams arba Zoom kompiuteriu, signalų perdavimo komponentais.

R-serija : mobilus vaizdo konferencijų įrangos komplektas, kurio komponentai iš to paties gamintojo rankų. Komplektuojamas su pasirinkto gamintojo vaizdo monitoriumi. Turi visą aukščiau minėtų komplektų funkcionalumą, papildomai komplektuojamas su lengvai suvyniojamais maitinimo ir kompiuterinio tinklo kabeliais (patogiam ir greitam pajungimui transportavus įrenginį), integruota belaidžių prezentacijų sistema.

Daugiau apie šiuos produktus skaitykite gamintojo svetainėje arba susisiekite su mumis.