Garso sistemos rekonstuotame Vilniaus televizijos bokšte

Sprendimai

Garso įranga vidaus ir lauko terasos erdvėse
Centralizuotas ir lokalus garso sistemų valdymas
Nuotolinių vaizdo konferencijų įranga

Balandžio pradžioje po erdvių rekonstrukcijos lankytojams atvertas Vilniaus televizijos bokštas. Aukščiausio Lietuvos pastato 67-ame aukšte visus lankytojus priima atvirą lauko terasą turintis bistro-baras, o 68-ame aukšte atidarytos visiškai naujos verslo susitikimų ir renginių poreikiams skirtos erdvės su posėdžių sale ir poilsio kambariais. Prie įvairių šio projekto įgyvendinimo dalių dirbo įvairios Lietuvos įmonės, Audiotonui atiteko užduotis įrengti erdvių garso sistemas, konferencijų salės įrangą. Viso projekto metu buvo glaudžiai dirbama su erdvių architektu, daug dėmesio skiriant įrangos estetinio dizaino ir kokybės parametrams.

Bistro-baro foninio garso sistema

Bistro-baro zonoje įrengtas foninis įgarsinimas su sieninėmis valdymo panelėmis prie baro. Panaudoti gamintojo AMC berėmiai lubiniai garsiakalbiai PCR 8T ir naujo dizaino C60 valdymo panelės. Sistema naudoja gamintojo Blaze Audio PowerZone™ Connect serijos daugiakanalius garso stiprintuvus su integruotu DSP procesoriumi, leidžiančiu reguliuoti garso signalų charakteristikas be papildomos įrangos. Lauko terasoje pasirinktos drėgmei ir aplinkos sąlygoms atsparios akustinės sistemos Cornered Audio Ci5-V.

Renginių poreikiams sumontuotos padidinto slėgio, kryptinės aukštų/vidurinių dažnių akustinės sistemos bei lubose sumontuota žemų dažnių akustinė sistema. Prie garso sistemos yra galimybė prijungti mikrofoną ar kitą papildomą garso įvestį, sistemos valdymas taip pat atliekamas sienine panele bei centralizuotai per PC.

Konferencijų salė ir poilsio kambariai

Konferencijų salėje įrengta vaizdo konferencijų įranga su 65“ įstrižainės didelio ryškumo LG ekranu. Paprastai patalpose mažesnio ryškumo ekranai, bet spėjame, jog 68 aukšte susirinkę žmonės vargu ar norėtų užtraukti langų užuolaidas vien tam, kad dienos metu galėtų aiškiau matyti rodomą vaizdą – todėl pasirinkome didesnio ryškumo ekraną, kuris taip pat turi ir nuo atspindžių gelbstintį matinį paviršių. Nuotoliniam bendravimui paruošta Logitech MeetUp vaizdo kamera su automatiniu erdvės stebėjimu – kamera automatiškai priartina kalbantį asmenį, pati pasuka objektyvą ir sukomponuoja vaizdą taip, kad bendrame plane būtų matomi visi pokalbio dalyviai.

Šiose individualiai rezervuojamose erdvėse taip pat įdiegėme aukštos kokybės garso sistemą, panaudodami tokių gamintojų kaip AMC, James Loudspeaker, Bluesound, Biamp specializuotą įrangą. Garso ir vaizdo sistemos yra pilnai integruotos į bendrą patalpų valdymo sistemą, todėl prižiūrinčiam personalui yra žymiai paprasčiau valdyti visas sistemas, tai galima atlikti net neužėjus į erdves, o nuotoliniu būdu iš centrinio valdymo kompiuterio tarnybinėse patalpose.

Garso sistemos rekonstuotame Vilniaus televizijos bokšte cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Išskirtinės kokybės garso sprendimai Japoniško stiliaus restorane HeJi

Sprendimai:
Signalų perdavimas DANTE tinklu
Daugiazonė akustinė sistema su centralizuotu valdymu
Aukštos kokybės akustinės sistemos
Sprendimai:
Signalų perdavimas DANTE tinklu
Daugiazonė akustinė sistema su centralizuotu valdymu
Aukštos kokybės akustinės sistemos

Atnaujinta garso sistema SPA Vilnius viešbutyje Druskininkuose

Sprendimai:
Garso sistema
BACnet susiejimas su pastato valdymo sistema
Sprendimai:
Garso sistema
BACnet susiejimas su pastato valdymo sistema