Soundmasking sprendimas Vilniaus Devbridge biure

Sprendimai

Garsinis maskavimas

Visai neseniai rašėme apie tarptautinę IT srityje dirbančią įmonę Devbridge, kuriai įrengėme modernias garso ir vaizdo technologijas naujame biure Vilniuje. Šį kartą į Devbridge biurą grįžome su Biamp Cambridge Soundmasking (garso maskavimo) įranga, kuri bus naudojama pagerinti darbo sąlygas bendrose biuro erdvėse. Soundmasking sprendimų naudos Devbridge nereikėjo ilgai įrodinėti, kadangi analogiška įranga jau kurį laiką sėkmingai naudojama įmonės biure JAV. Tad nenuostabu, kad realią technologijos naudą pajutę įmonės darbuotojai šį sprendimą nusprendė pritaikyti ir kitose lokacijose.

Soundmasking technologija pagrįsta garso maskavimo specialiu garsiniu triukšmu principais. Atvirose biurų erdvėse darbuotojų pokalbiai yra puikiai girdimi netoliese esantiems žmonėms – tai kelia privatumo, informacijos konfidencialumo iššūkius, taip pat nuolatinis buvimas „šnekančioje“ aplinkoje blogina darbuotojų produktyvumo rodiklius, trukdo susikaupti. Įdiegus Soundmasking įrangą tokios erdvės užpildomos vos girdimu (vėliau darbuotojams net nepastebimu) specialių akustinių parametrų triukšmu, kuris blogina kalbos suprantamumą. Tokiu būdu biuro darbuotojas gali girdėti, kad netoliese vyksta pokalbis, tačiau negali aiškiai suprasti kalbos turinio. Įvairūs atlikti tyrimai, bei patys įrangą naudojantys vartotojai teigia, jog sukuriamas garsinis efektas leidžia geriau susikaupti, o girdimi pokalbiai neblaško dėmesio. Taip pat maskuojant garsą prie susitikimų kambarių mažėja galimybė pašaliniams „nugirsti“ vykstantį pokalbį būnant už durų. Svarbiausia – Soundmasking technologija visiškai netrukdo tiesioginiam bendravimui ar pokalbiams telefonu, o prie sistemos skleidžiamo garso įprantama taip, kaip prie kitų biuro garsų.

Džiaugiamės galėdami Devbridge pasiūlyti pažangią Cambridge Soundmasking sistemą iš gamintojo Biamp. Ši sistema yra tobulinama ne vienus metus, įrangos teikiamais privalumais naudojasi tūkstančiai biuro darbuotojų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

Projekte panaudoti sprendimai:

Soundmasking sprendimas Vilniaus Devbridge biure cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salė

Sprendimai:
Televic elektroninę diskusijų ir balsavimo sistema
Automatizuotai valdomos vaizdo kameros
Sprendimai:
Televic elektroninę diskusijų ir balsavimo sistema
Automatizuotai valdomos vaizdo kameros