Sanatorijos lankytojams – aukščiausios raiškos kino pramogos

Atsinaujinusi Birštono sanatorija „Versmė“ švenčia 50 metų veiklos sukaktį ir toliau puoselėdama ir išlaikydama tradicinius, laiko patikrintus sanatorinio gydymo metodus, profesionaliai teikia paslaugas, kurios padeda žmonėms susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas.

Sprendimai

Patalpos akustikos gerinimas
Erdvinio garso sistema
4K vaizdo projekcinė sistema

Prie kokybiškų paslaugų paketo prisidėjome ir mes – Audiotonas. Tarp sveikatinimo procedūrų, sanatorijos lankytojai galės mėgautis aukščiausios kokybės kino garsu ir vaizdu. Džiaugiamės šiuo projektu, kadangi turėjome galimybę sukurti sinergiją tarp architektūrinių ir techninių sprendinių – tokiu būdu ne tik pagerinome fizines kino salės akustines savybes, pritaikėme interjero spalvinę gamą, bet ir parinkome racionaliausius techninius sprendinius, kas leido pasiekti geriausią rezultatą racionaliai panaudojant projektui skirtas lėšas.

Salės architektūra ir akustika

Salės sienų perimetrą padengėme specialiomis akustinėmis plokštėmis, kurios sugeria garso bangas, tokiu būdu ženkliai sumažinome nepageidaujamus garso bangų atspindžius. Tai ženkliai pagerino salės akustinės savybes ir leido sukurti „tikros kino salės“ įspūdį. Interjero spalvos ir medžiagos taip pat buvo parinktos atsižvelgiant į mūsų pastabas – tamsūs sienų, lubų ir grindų tonai neblaško žiūrovų ir leidžia susikoncentruoti į filme vykstantį veiksmą.

Garsas

Erdvinio garso sistemą sumontavome Martin Audio gamintojo, CDD seriją, kuri pasižymi itin kokybišku garso atkūrimu, išskirtinai tolygia garso sklaida visoje erdvėje bei kompaktiškais korpusais. Kino salėje veikia 5.2 kanalų standarto erdvinio garso sistema, kurios pagrindas Biamp gamintojo garso procesorius, į kurį garso signalai iš filmų serverio patenka išskirtinai skaitmeninių daugiakanalių signalų pavidalu – tokiu būdu išsaugome originalų filmo garso takelių pavidalą.

Žemųjų dažnių atkūrimas yra labai svarbi detalė filmų įgarsinimui, didžiausią efektą kuria sprogimai, žemų tonų muzikiniai takeliai – tai labai sustiprina filme vykstančio veiksmo įspūdį ir leidžia pasijusti tarsi filmo scenoje – tam panaudojome 2 vienetus Martin Audio SX112 žemųjų dažnių akustinių sistemų, kurios puikiai atkuria žemus dažnius tiek tylesnėse scenose, tiek garsiausiais momentais – dėka itin jautrių garsiakalbių.

Visa garso sistema buvo suderinta – tiek atskirų akustinių sistemų fazės, tiek dažninės charakteristikos, tiek garso slėgio ribotuvai – panaudojome kalibruotų garso matavimo mikrofonų suderintą porą iSEMcon EMX-7150 ir SMAART profesionalią matavimų ir analizavimo programinę įrangą.

Vaizdas

Vaizdo projektorius projektuoja 4K raiškos vaizdą ant 3 metrų pločio plataus formato projekcinio ekrano, kurio projekcinė medžiaga yra specialiai pagaminta demonstruoti 4K raiškos vaizdą – kad nei vienas pikselis nebūtų prarastas dėl medžiagos netolygumo. Projekcinės medžiagos atspindžio koeficientas ir projektoriaus šviesumas parinktas toks, kad užtikrintų komfortišką perėjimą iš tamsių scenų į šviesias scenas – kad akys lengviau adaptuotųsi – tai yra labai svarbu įrengiant kino salės vaizdo sistemą.

Jei ir jūs norite kokybiškos bei racionaliai kainuojančios kino sistemos, kviečiame kreiptis į mūsų specialistus: info@audiotonas.lt arba vytautas@audiotonas.lt

Sanatorijos lankytojams – aukščiausios raiškos kino pramogos cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.