Išskirtinės kokybės garso sprendimai Japoniško stiliaus restorane HeJi

Vilniuje, Lukiškių g. įsikūręs Japoniško stiliaus restoranas HeJi – tai išskirtinio interjero erdvė ir aukštos klasės pobūvių vieta. Audiotonui teko svarbi užduotis suprojektuoti HeJi renginių ir foninio įgarsinimo sistemas, kurios užtikrintų ne tik aukštos kokybės garsą lankytojams, bet ir derėtų prie interjero detalių. Restoranas turi daug atskirų erdvių ir kambarių, todėl priklausomai nuo kiekvienos erdvės poreikių buvo naudojamos kelių skirtingų tipų akustinės sistemos.

Pagrindinė renginių garso sistema

Renginių erdvės įgarsinimui pasirinktos gamintojo Martin Audio akustinės sistemos CDD12, kurios yra nedidelių gabaritų, bet gali sukurti didelį garso slėgį ir juo tolygiai užpildyti patalpą dėka specialaus asimetrinio kryptiškumo difuzoriaus. Šios sistemos taip pat vertinamos ir dėl aukštos garso kokybės, o drauge panaudojus Martin Audio žemųjų dažnių akustines sistemas, išgavome puikų skambesį, kuris tinkamas ir DJ, ir gyvų pasirodymų įgarsinimui. Renginių įgarsinimui taip pat pasirūpinome skaitmeniniais Shure SLXD belaidžiais mikrofonais ir italų gamintojo RCF mikšeriniu garso pultu.

Foninės muzikos sistema

Kitų restorano erdvių foniniam įgarsinimui panaudotos Martin Audio CDD5, CDD6 akustinės sistemos, taip pat gamintojo Biamp Community D6 į lubas montuojamos akustinės sistemos. Foninio garso sistemoje taip pat panaudotos skirtingų formų pastatomos bei prie lubų montuojamos žemų dažnių akustinės sistemos iš Martin Audio bei Biamp gamintojų. Žemų dažnių akustinių sistemų panaudojimas foninio garso sistemose leidžia efektyviau išnaudoti plačiajuostes akustines sistemas, tuo pat metu išplečiant atkuriamo garso dažnines charakteristikas į žemiausius registrus. Įrengtos akustinės sistemos dar yra ypatingos ir tuo, kad nepriekaištingai atkuria muzikinius takelius, netgi grojant nedideliu garso lygiu. Restorano lauko erdvėje sumontuotos Martin Audio CDD5-WR lauko sąlygoms atsparios akustinės sistemos.

Garso signalų distribucijos ir valdymo sprendimai

Visų restorano erdvių garsas gali būti valdomas tiek centralizuotai, tiek atskirai kiekvienoje erdvėje esančiais valdikliais. Kadangi restorane atskiroms erdvėms įgarsinti naudojami atskiri garso stiprintuvai, garso signalai tarp jų perduodami skaitmeniniu DANTE tinklu. Tai leidžia ne vien patogiai valdyti visų garso zonų garsumą ar muzikos takelių pasirinkimą, bet ir apjungti ar išskaidyti erdves pagal poreikį.

Restorano garso sistemos valdymui skirtas kompiuteris, aprūpintas visa reikiama programine įranga, be to naudojant Apple iPad planšetinį kompiuterį, sistemą galima valdyti ar konfigūruoti belaidžiu būdu, esant bet kurioje restorano vietoje – tai žymiai palengvina patalpų paruošimą renginiams pagal klientų pageidavimus. Kad sistemos valdymas būtų dar paprastesnis, naudotojams sukurta grafinė valdymo sąsaja su iš anksto suprogramuotais scenarijais, todėl paruošti sistemą pagal dažniausiai pasitaikančius reikalavimus, galima vos keliais paspaudimais.

Visos įrengtos akustinės sistemos buvo suderintos pagal esamas patalpų akustines savybes, panaudojant specializuotą garso analizavimo ir matavimų įrangą. Po atliktų matavimų, išanalizavome gautus rezultatus ir suderinome visas akustines sistemas – jų dažnines charakteristikas, dažnių juostų atskyrimo taškus (angl.: Crossover), fazines charakteristikas bei vėlinimo reikšmes, todėl gautas rezultatas yra labai artimas idealiam – akustinės sistemos skamba taip, kaip buvo sukurtos gamintojų laboratorijose.

Išskirtinės kokybės garso sprendimai Japoniško stiliaus restorane HeJi cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.