Renginių garso ir konferencinės vaizdo sistemos atnaujintoje Kauno Sporto halėje

Dariaus ir Girėno stadiono pašonėje esanti Kauno sporto halė sulaukė visapusiško atnaujinimo, kuris savo techniniais sprendimais nė kiek nenusileidžia kitiems pastaraisiais metais Kaune atsiradusiems sporto objektams.

Sprendimai

Linijinių masyvų garso sistema
VIP erdvės su konferencine ir audiovizualine įranga
Centralizuotas visų erdvių sistemų valdymas
EN54-24 perspėjimo apie gaisrą sistema

Pagrindinė renginių erdvė įgarsinta net 36 Italijos gamintojo RCF garsiakalbių moduliais, kurie sugrupuoti į 6 linijinius garsiakalbių masyvus ir tolygiai paskirstyti erdvėje. Tai leido padidinti kalbos suprantamumą, nes sumažėjo nepageidautinų garso atspindžių, kurie sklinda nuo patalpos sienų, lubų ar grindų. Garso operatorius dirbs skaitmeniniu garso pultu, halės renginių reikmėms įdiegta 6 kanalų skaitmeninių radijo mikrofonų sistema, atspari radijo trikdžiams. Papildomai salėje įrengti 2 mikrofonai, kurių paskirtis – bendro salės garso fono įgarsinimas renginių transliacijoms (žiūrovų ovacijos ir pan.)

Sporto halės pastato antrame aukšte suprojektuotos 6 universalios paskirties VIP erdvės su konferencine ir audiovizualine įranga. Kiekviena patalpa turi vaizdo projektorių su motorizuotu ekranu, gamintojo Martin Audio garso sistemą. Visų šių erdvių sistemų valdymas yra centralizuotas, parametrai keičiami sienoje sumontuotais Crestron valdikliais.

Kauno sporto halės pastatui, kaip ir kitiems daug žmonių suburiantiems statiniams, keliami ypatingai griežti priešgaisrinės saugos reikalavimai. Audiotono specialistai suprojektavo ir įdiegė balsinio perspėjimo apie gaisrą sistemą, kuri veikia visiškai atskirai nuo renginiams skirtos garso sistemos. 186 vienetai EN54-24 reikalavimus atitinkančių garsiakalbių išdėstyti visose pastato erdvėse nuo garažo iki tualetų užtikrina, kad lankytojų evakuacijos atveju būtų aiškiai girdimi balsu sakomi pranešimai su instrukcijomis palikti pastatą.

Renginių garso ir konferencinės vaizdo sistemos atnaujintoje Kauno Sporto halėje cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Birštono apžvalgos bokšto apšvietimas su valdymo sistema

Sprendimai:
Aplinkos poveikiui ir vandalizmui atsparūs LED šviestuvai
Apšvietimo valdymo ir programavimo įranga
Sprendimai:
Aplinkos poveikiui ir vandalizmui atsparūs LED šviestuvai
Apšvietimo valdymo ir programavimo įranga

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Sprendimai:
Vaizdo įranga
Garso įranga
Valdymo įranga
Paskaitų transliavimo įranga
Sprendimai:
Vaizdo įranga
Garso įranga
Valdymo įranga
Paskaitų transliavimo įranga