Pažangūs sprendimai ir AV technologijos Microsoft Lietuva biure

Microsoft Lietuva biuras, Ukmergės 120-1, Vilnius

Pasaulyje sparčiai populiarėja naujas biurų stilius – lankstusis (angl. flexible). Jo esmė – darbuotojai neturi nuolatinės darbo vietos. Būtent tokį darbo stilių pasirinko bendrovė „Microsoft Lietuva“, įkūrusi savo biurą „Baltic Hearts“ verslo centre Vilniuje. Čia darbuotojas atėjęs ryte į darbą gali pasirinkti labiausiai dienos tikslus ir veiklos pobūdį atitinkančią darbo vietą bendrose arba privačiose erdvėse:

  • Dalykiniams darbuotojų susitikimams ir konferencijoms biure skirtos konferencijų salės.
  • „Tyliosios“ erdvės – asmeninio susikaupimo reikalaujančiam darbui.
  • Neformaliems pokalbiams įrengtos erdvės su minkštaisiais baldais, sėdmaišiais ar šviečiančiomis kėdėmis.
  • Darbo ir poilsio centras – viena didžiausių erdvių darbuotojams, skirta neformaliems susitikimams, komandiniam darbui, poilsiui, atsipalaidavimui, užkandžiams.
  • Privatiems skambučiams – pokalbių kambariai.

Šis lankstusis biuras buvo projektuojamas atsižvelgiant kompanijos Microsoft patirtį kitose šalyse, todėl buvo labai aiškiai ir tiksliai suformuota užduotis garso bei vaizdo sistemų įrengimui. Audiotonas, laimėjęs konkursą, pateikė ir įrengė garso bei vaizdo sistemų įrangą net 14-oje biuro patalpų, kur sumontuota aukštos raiškos NEC vaizdo projektorius, automatizuoto valdymo įranga Crestron ir net 16 profesionalių NEC LCD displėjų:

  • P462 – tai didelio šviesumo P-serijos displėjai, skirti darbui 24/7 režimu
  • X461S ir X551S – tai aukščiausios klasės, didelio šviesumo ir kartu ekonomiški X-serijos displėjai su LED pašvietimu bei siauru rėmeliu, skirti darbui 24/7 režimu
  • V651 – didelės įstrižainės V-serijos displėjai, skirti darbui 16/7 režimu
  • V651TM – didelės įstrižainės V-serijos interaktyvus displėjus su lietimui jautriu ekranu

Didžiojoje konferencijų salėje įrengtas visas modernios garso bei vaizdo įrangos kompleksas. Vaizdo projekcijai naudojamas stacionarus NEC PX750U aukštos raiškos projektorius, projektuojantis vaizdą į Projecta motorizuotą ekraną. Vaizdo dubliavimui salės šonuose įrengti papildomi 46“ įstrižainės NEC P-serijos LCD displėjai. Įgarsinimui panaudoti Martin Audio lubiniai garsiakalbiai, AMC mikrofonai. Visa ši įranga ir salės apšvietimas yra valdomas iš pranešėjo tribūnoje sumontuoto Crestron C2N-FT-TPS4-U-B-EU valdymo pulto su lietimui jautriu ekranu. Šis kompaktiškas įrenginys – tai ne tik valdymo pultas, atidarius jo metalinį dangtelį čia randame skyrelį su garso-vaizdo kabeliais, kurių pagalba pranešėjas gali greitai ir patogiai prijungti savo nešiojamą kompiuterį ar kitą įrenginį ir demonstruoti vaizdinę medžiagą salės ekranuose.

Vaizdo ir garso signalų komutavimui ir apdorojimui naudojamas Crestron DMPS-300-C įrenginys, turintis integruotą matricinį 7×4 vaizdo komutatorių, garso procesorių bei stiprintuvą, valdymo procesorių. DMPS įrenginys – tai vienas iš Crestron DigitalMedia serijos gaminių. DigitalMedia – tai unikali rinkoje analogų neturinti sistema, skirta aukštos raiškos vaizdo, daugiakanalio garso, kompiuterinio tinklo bei valdymo signalų perdavimui vienu vieninteliu kabeliu dideliais atstumais bei signalų komutavimui. Šiame projekte vaizdo signalai perduodami DigitalMedia kabeliais į projektorių ir LCD displėjus.

Salės apšvietimo valdymui panaudota Crestron DALI sąsaja. Crestron valdymo sistema taip pat yra integruota su priešgaisrine sistema.

Analogiška sistema įrengta posėdžių salėje, kur vaizdo atkūrimui sumontuoti du 65“ įstrižainės LCD displėjai NEC V651.

Vienoje posėdžių salių įrengtas interaktyvus sprendimas – tai lietimui jautrus NEC V651-TM 65 colių įstrižainės displėjus. Jo pagalba pranešėjas gali interaktyviai vesti mokymus ar demonstruoti vaizdinę medžiagą ir ją tuo pat metu kurti bei koreguoti lietimo pagalba. Lietimui jautrus ekrano paviršius vienu metu reaguoja į 5 prisilietimus.

Darbuotojų poilsio kambaryje įrengtas dar vienas NEC V651 ekranas su Xbox žaidimų konsole. Čia galimybę atitrūkti nuo įtemptos veiklos turi ne tik darbuotojai, bet ir biuro lankytojai, kurie gali išbandyti naujausius Xbox Kinect žaidimus.

Biuro priimamajame sumontuotas profesionalus NEC ekranas su integruotu kompiuteriu, skirtas transliuoti įmonės reklamą.

Pažangūs sprendimai ir AV technologijos Microsoft Lietuva biure cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus

Sprendimai:
Įgarsinimo sistema
Vaizdo ekranų sistema
Automatizuota valdymo sistema
Sprendimai:
Įgarsinimo sistema
Vaizdo ekranų sistema
Automatizuota valdymo sistema
Sprendimai:
Didelio formato LED ekranas