Nauja garso sistema Palangos sporto centre

Sprendimai

Nauja akustinė sistema
Skaitmeninių mikrofonų sistema

Palangos sporto centre Audiotono specialistai atnaujino maniežo garso ir mikrofonų sistemą. Pagrindinei garso sistemai pasirinktos neseniai rinkoje pasirodžiusios gamintojo AMC akustinės sistemos RC 8, kurios skirtos didelėms vidaus ir lauko erdvėms, turi drėgmei ir dulkėms atsparų korpusą. Šių sistemų išskirtinumas – 110º x 110º horizontalia ir vertikalia kryptimis atkuriamas garsas, kuris koaksialinio garsiakalbio dizaino dėka gali atkurti dažnius nuo 75 Hz iki 20 KHz. Dėl šių savybių RC 8 akustinės sistemos puikiai tinka ne tik balso įgarsinimui, bet ir muzikai. Šį skirtumą Palangos sporto centro lankytojai pajus iš karto apsilankę atnaujintose erdvėse.

Buvo atnaujinta ir belaidžių mikrofonų sistema. Nuo šiol bus naudojama skaitmeninė Shure SLXD24 sistema su rankiniu mikrofono siųstuvu. Skaitmeninis mikrofono signalo perdavimas užtikrina aukštesnės kokybės garso perdavimą ir patikimesnį veikimą be RF trukdžių, lyginant su anksčiau naudotais įprastais UHF radijo mikrofonais, be to naujieji mikrofonai gali veikti net iki 100 metrų atstumu nuo imtuvo.

Nauja garso sistema Palangos sporto centre cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.