Nacionalinio Kauno dramos teatro informacinių ekranų sistema Laisvės alėjoje

Sprendimai

Lauko sąlygoms pritaikyti vaizdo ekranai
Vaizdo turinio valdymo sistema

2015 metų vasarą restauruojant Nacionalinio Kauno dramos teatro fasadą Laisvės alėjoje pirmą kartą panaudota moderni vizualinės reklamos/informacijos forma – informacinių vaizdo ekranų sistema. Šiuose lauko sąlygoms pritaikytuose įrenginiuose dinamiškai atvaizduojama teatro skelbiama informacija apie spektaklius bei kitos naujienos. Vaizdo ekranuose gali būti atvaizduota ne tik besikeičianti tekstinė ar grafinė informacija, bet ir rodomi vaizdo siužetai. 2021 metais visi keturi vaizdo įrenginiai buvo atnaujinti į aukštos raiškos LG 55S4J ekranus.

Afišų ekranai valdomi individualiai, juose vienu metu gali būti rodoma skirtinga informacija, o informacijos pasikeitimas ar rodymo tvarkaraščiai ruošiami ir perduodami į ekranus internetu. Vaizdo ekranai sumontuoti specialiuose firmos Audipack korpusuose, kurie saugo ekranus nuo išorinio atmosferinio poveikio bei mechaninių pažeidimų. Ekranų modeliai yra specialiai skirti naudoti viešojo informavimo tikslams, gali veikti nepertraukiamai bei išsiskiria ypač dideliu vaizdo šviesumu (4000 Nit), leidžiančiu puikiai matyti informaciją ir saulėtą dieną.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacinių ekranų sistema Laisvės alėjoje cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Renginių garso ir konferencinės vaizdo sistemos atnaujintoje Kauno Sporto halėje

Sprendimai:
Linijinių masyvų garso sistema
VIP erdvės su konferencine ir audiovizualine įranga
Centralizuotas visų erdvių sistemų valdymas
EN54-24 perspėjimo apie gaisrą sistema
Sprendimai:
Linijinių masyvų garso sistema
VIP erdvės su konferencine ir audiovizualine įranga
Centralizuotas visų erdvių sistemų valdymas
EN54-24 perspėjimo apie gaisrą sistema
Sprendimai:
Didelio formato LED ekranas