Modernios technologijos naujoje Gabijos progimnazijoje

Sprendimai

Scenos garso ir apšvietimo įranga
Patalpų akustikos gerinimas
Informacinių vaizdo ekranų sistema

Šiais metais Vilniaus Pašilaičių mikrorajone atsidarė visiškai nauja, estetiška ir moderni mokykla, skirta sostinės rajonų vaikams. Mokykla talpina 1000 vaikų. Audiotonas taip pat turėjo progą prisidėti prie mokyklos modernizavimo ir aukštųjų technologijų įdiegimo.

Garso sistemą įrengėme atsižvelgiant į salės išplanavimą. Buvo sumontuota Line Array tipo sistema, kuri užtikrina tolygų garso pasiskirstymą salėje. Visa valdymo įranga susieta skaitmeniniais signalais ir atitinka naujausius standartus rinkoje.

Pagrindinėje aktų salėje sumontavome apšvietimo sistemą, kuri leis įgyvendinti įvairiausio pobūdžio renginius. Visa įranga pakabinta ant motorizuotų tiltų, todėl esant poreikiui, šviestuvus galima perkonfigūruoti pagal renginio tematiką.

Projekcinį ekraną ir projektorių aktų salėje įrengėme scenoje, taip neišdarkant aukštų salės lubų. Vaizdą iš projektoriaus bus galima rodyti ne tik ant galinės sienos, bet ir ant nusileidžiančio ekrano. Tokiu būdu salėje galima rodyti net filmus.

Scenos draperija – nestandartinis sprendimas. Priekinę ir galinę užuolaidas sumontavome ant sienų. Visą kitą draperiją montavome ant nuleidžiamų apšvietimo tiltų išlaikant priešgaisrinius reikalavimus. Visos užuolaidos turi degumo klasę patvirtinančius Europoje galiojančius sertifikatus. Užuolaidos pasižymi gerais akustiniais parametrais bei atsparumu plyšimams.

Sporto salę padalinome į dvi akustines zonas. Didelis kiekis kolonėlių, tvirtinamų ant sienos ir orientuotų į žaidimo aikštelę, mažina nepageidaujamų atspindžių kiekius ir tolygiai paskirsto garsą žaidimo zonoje. Antroji zona – žiūrovų balkonas, kuris įgarsintas mažo profilio kolonėlėmis išdėstytomis taip, kad nebūtų „aklųjų“ zonų. Stiprintuvai su garso procesoriumi leis suderinti laikus („delay“) tarp zonų ir eliminuoti rezonansinius dažnius.

Muzikos ir choreografijos klasėse sumontavome žemaomę lubinių garsiakalbių sistemą. Tai ekonomiškas ir praktiškas sprendimas leidžiantis dėstytojui demonstruoti turinį su garsu.

Modernios technologijos naujoje Gabijos progimnazijoje cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Juozo Miltinio dramos teatras 2020 pasitiko atnaujintoje scenoje

Sprendimai:
Dekoracijų ir apšvietimo tiltų keltuvai
Scenos grindų konstrukcija
Garso ir audiovizualinė įranga
Sprendimai:
Dekoracijų ir apšvietimo tiltų keltuvai
Scenos grindų konstrukcija
Garso ir audiovizualinė įranga