Modernios garso vaizdo bei apšvietimo sistemos Utenos Taurapilyje

2015 m. Rugsėjį Utenoje duris atvėrė Utenos kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“, kuriame kūrybinių industrijų atstovai galės įgyvendinti kūrybines idėjas, kurti, plėtoti su menu susijusius verslus, ugdyti kuriančių žmonių verslumą. Prie šių tikslų siekimo prisidėjo ir UAB „Audiotonas“, „Taurapilio“ patalpose įrengęs moderniausias garso, apšvietimo bei vaizdo sistemas.

Kūrybinių industrijų centro teatro salėje esanti įranga atitinka didžiųjų teatrų salėms keliamus reikalavimus – įgarsinimui panaudotos modernios, vos šį pavasarį Frankfurte vykusioje „Musikmesse2015“ parodoje pristatytos Martin Audio CDD serijos akustinės sistemos. Jų gamybai panaudota koksialinė plačios sklaidos (CoaxialDifferental Dispesion) technologija, kurios dėka garsas sklinda ne tik į priekį nuo garsiakalbio, bet ir plačiu kampu aprėpia žemiau esančią klausymo zoną. Akustinės sistemos garsiakalbiai gali būti pasukami – tai leidžia sistemą įrengti tiek horizontalioje, tiek vertikalioje padėtyje, priklausomai nuo pageidaujamo aprėpties kampo ir patalpų dizaino poreikio. Plačios garsiakalbių aprėpties ribos užtikrina kokybišką ir aiškų garsą kiekviename patalpos kampe.

Akustinių sistemų stiprinimui ir valdymui parinkti modernūs garso stiprintuvai Martin Audio 6.8Q ir skaitmeniniai garso procesoriai Martin Audio DX0.5. Specialiai darbui scenoje įrengtos profesionalios sceninės monitoringo sistemos RCF NX-12 SMA, bei belaidžių ir laidinių mikrofonų komplektai, sukuriantys galimybes įgarsinti net ir didžiausias grupes ar kolektyvus.

Profesionalus, aukščiausios klasės garso įrangos valdymo pultas Yamaha CL3 su dviem Yamaha RIO serijos išoriniais įėjimų/išėjimų išplėtimo moduliais, valdomais DANTE tinkle, užtikrina maksimalų teatro salės garso sistemos valdymo patogumą ir funkcionalumą. Bendrai teatro salės patalpose panaudota net 16 aukštų ir vidutinių, bei iš 7 žemų dažnių akustinių sistemų. Išskirtinis garsiakalbių išdėstymo sprendimas šioje salėje leidžia sistemą maksimaliai išnaudoti erdvinio garso formavimui, spektaklių metu panaudojant įspūdingai skambančias efektinio įgarsinimo akustines sistemas.

Teatro salės vaizdo sistemos projektorius Optoma EH7500 su nuotoliniu objektyvu atkuria itin ryškų ir kokybiškąFullHD vaizdą net ant dviejų scenoje esančių ekranų – motorizuoto, bei įmontuoto scenos gale, skirto spektaklių meniniam įforminimui. Vaizdo signalų valdymo pultas Roland VR-50HD leidžia prie vaizdo sistemos prijungti daugybę skirtingų vaizdo šaltinių, bei juos valdyti. Vaizdo sistemoje taip pat naudojamas vaizdo grotuvas su profesionalia 3D vaizdo maketavimo (3D Mapping) programine įranga Resolume Avenue. Ši programinė įranga itin populiari visame pasaulyje kuriant trimačius vaizdus ant iš anksto numatytų objektų – pastatų, scenos dekoracijų, maketų ir pan.

Teatro salės sistemos panaudojimo galimybės prapliačiamos patalpose įrengta diskusine sistema Shure DIS, skirta iki 30-ties dalyvių diskusijoms. Patalpose taip pat įrengta ir technologinio ryšio sistema, užtikrinanti bendravimą tarp personalo pasirodymų ir renginių metu.

Profesionalus apšvietimo valdymo pultas ZERO88 XF valdo daugiau nei 100 įvairaus tipo (linzinių, taškinių,užliejančių, lydinčios šviesos, profilinių ir kt.) ir gamintojų (Antari, Eurolite, Clay Paky ir t.t) prožektorių, skirtų tiek meniniam spektaklių, tiek koncertų ir įvairaus tipo pasirodymų apšvietimui. Valdymo pultu taip pat valdomi garų, dūmų generatoriai, ventiliatoriai. Salės apšvietimas reguliuojamas modernios ELECTRON įrangos pagalba.

Salėje panaudota kėlimo sistema Hall Stage, leidžianti lengvai valdyti užuolaidų, dekoracijų ir apšvietimo sistemų išdėstymą scenoje. „Taurapilio“ baleto salėje įrengėme specialią pažeidimams atsparią šokių dangą bei įgarsinimo sistemas. Visose patalpose taip pat įrengta evakuacinė ATEIS įranga su evakuaciniams pranešimams pritaikytais garsiakalbiais AMC.

Modernios garso vaizdo bei apšvietimo sistemos Utenos Taurapilyje cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Atnaujinta Kauno miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salė

Sprendimai:
Vaizdo komutacijos sistema
Aukštos raiškos vaizdo kameros.
Garso sistema
Sprendimai:
Vaizdo komutacijos sistema
Aukštos raiškos vaizdo kameros.
Garso sistema

Vilniaus Lazdynų baseinas

Sprendimai:
4 didelio ryškumo LED ekranai
Individualiai projektuota ir pagaminta tvirtinimo sistema
Sprendimai:
4 didelio ryškumo LED ekranai
Individualiai projektuota ir pagaminta tvirtinimo sistema