Kokybiškiems nuotoliniams susitikimams – gera patalpos akustika

Rengiant nuotolinius susitikimus yra labai svarbu, kad jūsų pašnekovas (nutolusi šalis) girdėtų jus puikiai. Geram rezultatui pasiekti būtina, kad patalpos akustika būtų gera – nebūtų pernelyg didelio aidėjimo (reverberacijos), kas ne tik, kad reikalauja daugiau pastangų suprasti pašnekovą, bet dažnu atveju mažina darbuotojų produktyvumą bei juos vargina.

Vienos įmonės nuotolinių susitikimų kambaryje išsprendėme pernelyg didelės reverberacijos trukmės problemą – sumodeliavome ir sumontavome specialias akustines plokštes visu kambario perimetru. Tokiu būdu sumažinome reverberacijos trukmę dvigubai. Tai ženkliai pagerino kambario akustines savybes – kambario akustiką perkėlėme į kitą lygį, kas užtikrino ir kokybiškesnius nuotolinius susitikimus.

Kreipkitės į mus, jei norite pagerinti patalpų akustines savybes – visada surasime geriausią sprendimą:

vytautas@audiotonas.lt

Kokybiškiems nuotoliniams susitikimams – gera patalpos akustika cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.